Která koupit: bezdrátová sluchátka JBL Tune 220TWS nebo JBL Tune 120TWS?

0

Vybíráte bezdrátové sluchátka a máte rádi audiotechniku od JBL? Pak se možná prohrabujete i nabídkou jejich modelů, ke kterým patří například i JBL Tune 220TWS nebo JBL Tune 120TWS. Nemůžete se rozhodnout, po kterých z nich sáhnout? Tak se na ně pojďme podívat podrobněji, ať se rozhodování snazší. Dodejme, že dražším modelem jsou JBL Tune 120TWS.

Co mají bezdrátová sluchátka JBL Tune 120TWS navíc oproti JBL Tune 220TWS?

Opět to vezměme od dražšího modelu. Co dokáže nabídnout JBL ve svém dražším modelu oproti tomu levnějšímu? Vyplatí se více investovat nebo je levnější cena výhodnější – ve srovnání s nabízenými parametry?

Vlevo JBL 220TWS, vpravo JBL 120TWS

Bezdrátová sluchátka JBL Tune 120TWS jsou lepší v těchto vlasrnostech:

  • větší baterie ve sluchátkách
  • delší výdrž sluchátek na jedno nabití
  • vyšší hmotnost celéhu packu
  • jiný tvar s kratším driverem (ale nemusí pro každého znamenat výhodu)

Co mají bezdrátová sluchátka JBL Tune 220TWS navíc oproti JBL Tune 120TWS?

V tomto případě se dostáváme do situace, kdy levnější model má mnoho lepších parametrů a také jiný tvar. Takže výběr závisí jak na prefenci tvaru sluchátek, tak na preferenci ceny. Co tedy mají bezdrátová sluchátka JBL Tune 220TWS navíc oproti JBL Tune 120TWS? Jsou to:

  • vyšší verzi Bluetooth (5.0 vs. 4.2)
  • větší baterii v ochranném a nabíjecím pouzdře
  • delší dobu výdrže pouzdra na jedno nabití (19 oproti 16 h)

Tentokrát lze za méně peněz pořídit delší výdrž, ale v kompletně jiném tvaru. Pro který se nakonec rozhodnete? Ta levnější i ta dražší najdete v obchodě Alza.cz.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.