Jsou bezdrátová sluchátka SONY WF-SP800N TWS vodotěsná?

0

Sony nedávno prezentovalo svou novinku mezi bezdrátovými sluchátky určenými zejména pro sportovce, a to jsou sluchátka SONY WF-SP800N TWS. Mají design, díky kterému drží v uších přímo skvěle, a to při jakémkoliv běžném sportování. Nicméně, můžete si dovolit jejich kontakt s vodou, třeba v nich důkladně promoknout? A co dělat, když se sluchátka namočí?

Bezdrátová sluchátka SONY WF-SP800N TWS jsou jen voděodolná

Bezdrátová sluchátka SONY WF-SP800N TWS s funkcí potlačení okolního zvuku nabídnou certifikaci na úrovni IP55, což znamená velmi dobrou voděodolnost, ale už ne vodotěsnost. Co to znamená? Sluchátka se mohou bez ohrožení dostat do kontaktu se stříkající vodou (déšť) nebo třeba s prachem a pískem, které přinese vítr.

Jsou bezdrátová sluchátka SONY WF-SP800N TWS vodotěsná

Ale pozor na nabíjecí pouzdro, to certifikaci voděodolnosti nemá. Takže pouzdro vždy mějte třeba v ledvince nebo někde jinde, kde se nedostane do kontaktu s vodou či nečistotami.

Sluchátka SONY WF-SP800N TWS se nesměji dostat do kontaktu s agresivními tekutinami, jako jsou mýdlová voda, alkohol a podobně.

Jak chránit bezdrátová sluchátka SONY WF-SP800N TWS před poškozením?

Na sluchátka nikdy záměrně nestříkejte a nepouštějte vodu, nedávejte je do vody a ani se s nimi nepotápějte. Nikdy sluchátka nenechávejte v mrazu a vlhku, vlhkost by v nich mohla zmrznout a celé zařízení poškodit. Proto sluchátka po každém použití pečlivě osušte. Z dírek pro průchod zvuku a pro mikrofon můžete vodu dostat jemným vytřepáním a důkladným osušením jemným hadříkem.

Či stojíte raději o sluchátka náhlavní?


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.