Jízdní kolo podle představ

0

Zima nám ukazuje svou ukrutnou sílu, ale s příchodem prvních jarních dnů se v člověku probudí touha sportovat. Ideálním společníkem sportovních okamžiků je jízdní kolo. Jeho výběr není jistě snadný. Záleží na modelu, ceně i příslušenství. Odborně smontovaná kola, která s vámi budou zdolávat náročné kilometry, připraví chvíle plné potu i uvolnění.

Pro jaký model se rozhodnout?

Internetový obchod Bike-Eshop.cz nabízí rozsáhlou nabídku horských, krosových, celoodpružených, silničních, dámských i freestylových kol. Tento výčet je pouze orientační. Na přehledně připravených internetových stránkách naleznete pestrou nabídku odborně smontovaných modelů, které jsou ke koupi za přijatelné ceny. Pokud sháníte BMX, Fat bike anebo dětská kola, při výběru vždy uspějete. Jistě vás naláká i garanční prohlídka kola po 150 – 200 kilometrech zdarma. Aby vám kolo dobře sloužilo, potřebuje správné příslušenství, jako jsou brašny, náhradní duše anebo přilby. To vše e-shop s úspěchem nabízí.

Horská kola – společník do terénu

Náročný nerovný terén si žádá horské kolo s výbornou ovladatelností a odolností. Pláště takovýchto kol jsou široké, aby lépe snášely nerovnosti terénu. Pokud neholdujete vyjížďkám po nezpevněných komunikacích, rozhodněte se pro krosová a trekkingová kola, která vám skvěle poslouží v lehčím terénu. Jestliže jezdíte nejčastěji na silnici, jistě oceníte rychlá a lehká silniční kola, se kterými pojedete s větrem o závod. Svým ratolestem pořiďte kvalitní dětská kola ve velikostech 12, 16, 20, 24 anebo 26 palců. Jen tak jim zaručíte bezpečnost a pohodlí.

Koloběžka a jednokolka

Zabavte se na koloběžce anebo jednokolce. Vyzkoušíte si tak své sportovní nadání a zažijete spoustu legrace. Pomalá i zběsilá jízda na kole si žádá cyklistickou helmu, chrániče, brýle, a to především u dětí. Zdatní cyklisti potřebují navigaci, speciální oblečení a batohy, dokonalé zabezpečení jízdních kol anebo nářadí, oleje a jiné příslušenství. Obraťte se při výběru kola na odborníky, kteří nabízejí senzační ceny, značkové výrobky a profesionální přístup. Jen tak bude vaše jízda na kole bezpečná, zábavná a smysluplná.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/bike-eshop-cz

O autorovi

Před každým nákupem se informujte o kvalitě, ceně i vzhledu zboží. Ráda vám poradím a podrobným popisem přiblížím vyhlédnutý kočárek pro miminko, hračku pro dítě, oblečení na večírek, značkovou kosmetiku či pobytový zájezd do ciziny.