Jedinečný dárek pro malé čtenáře: knížka se jménem

0

Máte doma vášnivého malého čtenáře, který hltá pohádkové příběhy jedním dechem? Nechá se rád unášet pohádkovým světem? Pak mu umožněte, aby se stal jeho opravdovou součástí! Vždyť které dítě by se jednou nechtělo stát hrdinou, který zachrání princeznu? Darujte mu k Vánocům personální knížku, v jejímž příběhu se bude objevovat nejen jméno vaše dítka, ale i jeho věrní kamarádi či bydliště.

Nadchněte své dítě pro čtení
Personální knížka se jménem je ideální i pro děti, které čtení zatím příliš nebaví a raději se mu vyhýbají. Právě skutečnost, že si budou moci číst o sobě a svých kamarádech a naplno prožít pohádkový příběh, nadchne pro čtení i ty největší zarputilce. Postupně si tak ke čtení určitě najdou cestu. V dnešní době, kdy se knížky dostávají poněkud do ústraní, je víc než žádoucí, aby si děti ke čtení vybudovaly kladný vztah co nejdříve.

Pohádkový příběh na míru
V pohádkovém příběhu, který si vyberete, se bude objevovat jméno vašeho potomka společně se jménem jeho sourozence či nejlepšího kamaráda. Děj knihy se navíc může odehrávat přímo v místě vašeho bydliště, avšak s množstvím netradičních situací a zážitků, které bude moci vaše dítko skutečně prožít. Nabídka příběhů je natolik rozmanitá, abyste mohli vybrat vhodnou pohádku pro každého začínajícího čtenáře. O víle Fialce pro malou princeznu, o jednookém strašidlu pro zvídavého malého detektiva, o pohádkové zoologické zahradě pro milovníka zvířat. Všechny tituly jsou pečlivě vypracované a osvědčené. Hodí se jak pro děti předškolního věku, kterým můžete předčítat a stát se součástí jejich pohádkového světa, tak i pro děti, které si už budou číst samy a nechají se unášet nezvyklým, vtahujícím příběhem.

Stačí chvilka a originální dárek je na světě
Nejste zrovna kreativní člověk? Nelekejte se, v případě výroby této knížky se po vás žádná manuální činnosti vyžadovat nebude. Jednoduše při objednávce zadáte jméno vašeho dítěte, jeho kamarádů či sourozenců a místo vašeho bydliště. Přidat můžete i osobní věnování. Aby byl výsledný dojem opravdu dokonalý, můžete do knihy nechat vytisknout i fotografii vašeho dítka. Samozřejmostí jsou krásné ilustrace, které budou vašeho syna či dceru doprovázet na jeho pouti pohádkovým světem. Knížka se jménem je zkrátka osobitý dárek, se kterým zaručeně zaujmete a sklidíte obrovský úspěch. Navíc nenásilným způsobem naučíte své dítě číst a pootevřete mu dveře do světa plného fantazie.

Tip na závěr
Nevíte si rady s dárkem pro svého manžela či manželku? I v tomto případě je kniha se jménem zajímavým a originálním řešením. Varianta Kámasútra každého mile překvapí.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/jahrdina-cz

O autorovi

Zajímá se módu, cestování, vaření, zdravý životní styl a vše, co k tomu patří. Na našem blogu vám přináší zaručené tipy na aktuální trendy, kosmetické novinky, nejrůznější vychytávky do domácnosti, nápady na výlety a mnoho dalšího.