Jarní obuv: buďte trendy

0

Právě teď je nejlepší čas začít se poohlížet po nových jarních kouscích do vašeho botníku. Pomalu ukliďte sněhule i kozačky a pořiďte si lehké jarní boty, ve kterých se hned budete cítit lépe. Na výběr máte z několika možností, ať už preferujete elegantní nebo sportovní styl, letos nebude problém sehnat i kombinaci obojího. Pojďme se podívat, co se pro nás na jaro chystá a jaké typy máte na výběr, kterému dáte přednost vy?

Polobotky 
Polobotky jsou již několik sezón na pomyslném prvním místě a není se čemu divit. Jsou trendy, jsou elegantní a zároveň jsme schopni v nich vydržet celý den, protože jsou neskutečně pohodlné, i přesto, že jsou většinou na nízkém podpatku. Hodí se ke kalhotám i sukním a díky své popularitě je dnes najdeme v nejrůznějších provedeních. Ať už si vyberete jakoukoli barvu či design, nikdy nešlápnete vedle, protože polobotky unosíte i v létě a na podzim.

  • TIP: Znáte barefoot obuv? Věděli jste, že jde o stále více populární typ obuvi pro všechny věkové kategorie, včetně dětí?

Slip-in 
Svůj největší boom už mají sice za sebou, ale to neznamená, že si je letos nemůžete pořídit i vy. Slip-in jsou oblíbeným stylem „tenisek“, která nemají žádné zipy ani tkaničky. Zkrátka je navléknete na nohu a můžete vyrazit. V obchodech najdeme sportovní i elegantní provedení, velmi oblíbené jsou v poslední době třpytivé disco slip-in, nejlepší ale je pořídit si neutrálně černé.

Sportovní obuv 
Už dávno neplatí, že sportovní obuv patří jen do fitness center nebo do lesa. Čím dál častěji se setkáváme s kombinacemi, které kolikrát především starší generace nemůže rozdýchat. Dnes už není žádné tabu vzít si k šatům či sáčku sportovní tenisky. Samozřejmě mluvíme o stylových kouscích předních značek, které jsou již přizpůsobené nošení do města. Nespornou výhodou je pohodlí, které obecně sportovní obuv přináší.

Lodičky na nízkém podpatku 
Letošním hitem co se podpatků týče budou nízké lodičky. Až počasí dovolí, hned si do botníku pořiďte lodičky nejlépe s kulatou špičkou na nízkém širokém podpatku. Možná je to trochu old-school, ale na druhou stranu, alespoň se nemusíte bát, že byste v nich nevydrželi pobíhat celý den, případně protančit noc.

Mokasíny 
Posledním oblíbeným jarním typem jsou mokasíny. Dle mého názoru jsou mokasíny mnohokrát lepší a pohodlnější než balerínky, které jim trochu konkurují. Mokasíny, nejlépe kožené, jsou trendy a elegantním typem obuvi, který se ale hodí i ke kalhotám. Nosit je můžete do kanceláře stejně tak jako na večerní procházku městem. Nikdy s nimi neuděláte ostudu.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/footshop-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bata-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.