Jaké doplňky do bytu?

0

Jak vkusně ozdobit byt dekoracemi, aby jednotlivé složky nepůsobily přeplácaně? Kde najít inspiraci moderními trendy a sehnat originální plakáty, umělecké prvky, trendy obrazy anebo fototapety? Senzační inspiraci naleznete v e-shopu posters.cz! Propůjčete svému bytu novodobý vzhled aktuálních plakátů, nestárnoucího umění, skleněných obrazů anebo nadčasových fototapet.

Dekorace podle gusta

Žhavé želízko v ohni pro vaše nudné stěny vytvářejí skleněné obrazy, které se přizpůsobí vybavení a barvám vašeho interiéru. Skvěle se hodí do kancelářských a konferenčních místností, nabízejí pocit luxusu a čistoty. Moderní obrazy se linou ve stylu přírody i abstraktna. Nesou se v duchu působivých uklidňujících motivů malebných i divokých krajin, světových velkoměst, moří, lesů, vodopádů či západu slunce. V tomto směru se fantazii meze nekladou.

Je libo trochu klasického umění?

Ponořte se do dávných štětců baroka, etniky, gotiky, realismu, renesance anebo secese a dopřejte svému domu či kanceláři atraktivní vzhled. Kdo by odolal dílům Vincenta van Gogha, Claude Moneta, Leonarda Da Vinci anebo Pabla Picassa? I neznalec jistě uzná dokonalý přístup ducha historie a umění malířství. Proč se neobohatit díly světově uznávaných autorů, kteří svými obrazy dobyli svět v dávných dobách či současnosti?

A trochu moderny neuškodí

Plakáty nadchnou všechny generace. Přinášejí různorodé motivy současnosti i historie. Pánům nabídnou svůdné postavy sexy slečen anebo moto trendy, dětem pohádkové hrdiny, mládeži fantazy nálepku a náruživým milovníkům přírody vědecké dekorace a obrázky zvířat. Nesmíme zapomenout na oblíbené seriálové postavy a celebrity.

Do restaurace a baru

Dekorujte stěny svého klubu či hospůdky cedulemi s motivem jídla, pití, humoru, rybaření, lovectví, filmu, zvířat anebo hudby. Mezi nejatraktivnější patří retro cedule. Plakáty, hrnky, kalendáře a fototapety patří k trendu moderní doby a dopřávají svěží styl a humor všem. Posters.cz podává pomocnou ruku a připravuje inspiraci pro nerozhodné hlavy při zdokonalování interiérových prostor.

 

 


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/posters-cz

O autorovi

Před každým nákupem se informujte o kvalitě, ceně i vzhledu zboží. Ráda vám poradím a podrobným popisem přiblížím vyhlédnutý kočárek pro miminko, hračku pro dítě, oblečení na večírek, značkovou kosmetiku či pobytový zájezd do ciziny.