Jak změnit nastavení jazyka v náramku HUAWEI Band 4?

0

Náramek HUAWEI Band 4 jsme měli pod lupou již minule, konkrétně spuštění ovládání hudby v telefonu právě tímto náramkem. Pojďme se ale podívat, jak se v náramku HUAWEI Band 4 vůbec dá nastavit angličtina nebo jiné jazyky, protože pokud jste jej pořizovali v čínských e-shopech, je pravděpodobné, že v nich bude i čínština (jestliže jste nesáhli po modelu nastaveném do angličtiny. Jazyk se naštěstí nastavuje v aplikaci, takže je to snadné i pro přeměnu z čínštiny.

HUAWEI Band 4
HUAWEI Band 4

Jak na změnu jazyka v náramku HUAWEI Band 4?

Krok 1: Propojte aplikaci HUAWEI Sports Health App s náramkem HUAWEI Band 4.

Krok 2: Přímo v telefonu mějte nastaven region a jazyk, který chcete v náramku používat. Otevřete aplikaci a nechte ji synchronizovat s náramkem (pouze přidržením náramku u telefonu, aby bylo Bluetooth spojení spolehlivé).  Jazyk náramku se automaticky přemění  na jazyk, ve kterém je používán telefon.

Poznámka:

Pokud nastavíte jazyk, který je náramkem HUAWEI Band 4 podporován, vše v pořádku pojede. Jestliže nastavíte v telefonu jazyk, který náramek ještě nepodporuje, a pokud to bude jiný než čínský jazyk, nastaví se náramek automaticky do angličtiny.

HUAWEI Band 4
HUAWEI Band 4

A jak je to s češtinou?

Náramek HUAWEI Band 4 v současné době podporuje následující jazyky: zjednodušenou čínštinu, americkou angličtinu, evropskou španělštinu, evropskou portugalštinu, francouzštinu, němčinu, ruštinu, italštinu a britskou angličtinu.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/patro-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/f-mobil-cz

 

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.