Jak zabalit hromadu dárků a nezbláznit se?

0

Máte už nakoupenou většinu dárků a teď přemýšlíte, jak je krásně zabalit? Díky našim tipům dárky krásně zabalíte, bez zbytečného rozčilování. Takže ostré nůžky do ruky a hurá do toho!

Pěkný papír je základ
V balení dárků můžete být sebezručnější, ale pokud dárky zabalíte do nevzhledného, kýčovitého vánočního papíru, výsledek nebude zrovna oslnivý! Zapomeňte na papír s nevzhledným Santou, poohlédněte se po papíru s českým vánočním motivem, který bude ladit například se stromkem ozdobeným slaměnými ozdobami. Dobře vypadá i papír s jemným potiskem vánočních stromečků či papír se soby nebo nádherný papír se sněhovými vločkami, se kterým můžete sladit i barvu stuhy. Pokud však při vázání mašlí každoročně ztrácíte nervy, sáhněte po nalepovacích mašlích.

V jednoduchosti je krása
Trendem posledních let jsou jednobarevné balicí papíry. Výběr je opravdu široký, můžete zvolit vánoční červený, stříbrný nebo zlatý, ale například i fialový, modrý nebo černý bude v kombinaci s velkou stříbrnou mašlí velmi efektní. Jednobarevný balicí papír nikdy nebude působit přeplácaně a kýčovitě. Právě naopak! Vždy vyvolá dojem luxusu. Důležité je jen vybrat správný odstín, který bude ladit k barvě vašich vánočních ozdob.

Dárková taška pro nešiky
Nebaví vás balení dárků a navíc nikdy nejste s výsledkem spokojeni, nebo se dokonce stydíte? Zbytečně se netrapte, nakupte si zásobu papírových tašek s vánočními motivy a budete mít vše zabaleno za pět minut. Dárkové tašky jsou ideální i v případě, kdy balíte dárek velmi netypického tvaru.

Dárkové poukazy nemusí být jen v obálce
Hitem posledních let jsou dárkové poukazy, které se nejčastěji darují v obyčejné obálce. Připadá vám však takový dárek neosobní? Pozvedněte jej na jinou úroveň, například přikupte nějakou související maličkost. Jindy můžete dárkový poukaz zabalit do obrovské krabice, případně do libovolného množství postupně se zvětšujících krabic. Takový dárek bude opravdu nečekaný a o to přece jde!

Jmenovky nesmí chybět
Jestliže chcete být opravdu originální a na vzhledu dárků si dáváte záležet, neopomeňte doladit k papíru i jmenovky. Buď si můžete koupit jmenovky již hotové, případně si vystřihněte z ozdobného kartonu jmenovky přesně podle vašich představ. Buďte osobnější a nepište na jmenovku jen jméno obdarovaného. Připište i osobní přání a nakreslete na kartičku nějaký vánoční motiv. Pokud se teprve chystáte péct, upečte navíc pár perníčků, ze kterých díky cukrové polevě vytvoříte okouzlující jmenovky.

Tip na závěr
Zpříjemněte si balení dárků! Pusťte si svůj oblíbený vánoční film, uvařte si čaj nebo svařené víno, ochutnejte pár kousků cukroví a pusťte se do toho. Nezapomeňte na zásobu lepicí pásky! Uvidíte, že balení vám půjde rychle od ruky.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/butlers-cz

O autorovi

Zajímá se módu, cestování, vaření, zdravý životní styl a vše, co k tomu patří. Na našem blogu vám přináší zaručené tipy na aktuální trendy, kosmetické novinky, nejrůznější vychytávky do domácnosti, nápady na výlety a mnoho dalšího.