Jak telefonovat pomocí Xiaomi mi band 4, když už má mikrofon?

0

Xiaomi mi band 4 přišel na trh s novým vybavením a stal se bezesporu jedničkou mezi chytrými náramky. Má totiž přehršel funkcí, ale přitom je velmi levný. Takže poměr ceny a výkonu vychází u tohoto modelu skvěle. Spousta lidí si všimla, že Xiaomi mi band 4 má mikrofon, a tak se samozřejmě hned zajímají i o to, jak se s ním dá telefonovat coby s handsfree. Jak se s ním tedy dá telefonovat?

Pouze mikrofon, nikoliv reproduktor

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Pravdou je, že telefon si s Xiaomi mi band 4 nevyřídíte, a to ani jako s handsfree. Má totiž pouze mikrofon, ale nikoliv reproduktor. Hovor se s ním dá přijmout nebo odmítnout, ale tím to končí, všechno ostatní musíte realizovat na telefonu.

A k čemu je tedy ten mikrofon bez reproduktoru?

Je to snadné! Xiaomi mi band 4 má mikrofon proto, aby od vás mohl přijímat hlasové povely. Ale veškeré jeho odpovědi se jen zobrazují na displeji a vy si je musíte přečíst. Není to jako s Alexou například, že by vám přístroj i zvukově odpověděl. Jen zobrazením na displeji a vykonáním povelu v ovládání telefonu, pokud jste nějaký zadali.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 můžete v různých barevných provedeních koupit třeba u Smarty.cz. Základní nabídka je černý náramek, ovšem náramky jsou vyměnitelné a v pestré škále barev i perforací pásku (více či méně sportovní). Také matiriálů je na výběr více, protože lze koupit třeba i kovový.

Notifikace jsou ale v plném rozsahu

S Xiaomi mi band 4 si sice nezavoláte, ale díky notifikací v plném rozsahu budete schopní vždycky mít přehled o dění ve vašem telefonu. Navíc můžete hovor náramkem přijmout nebo odmítnout. A když jej přijmete, tak pokud máte trvale nastaven hlasitý odposlech, tak na telefon ani během volání sahat nemusíte (když jste byli vy tím volaným). Ve výsledku velmi pohodlné.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Na displeji si přečtete velkou část zprávy, která vám přišla. Jen pozor, na notifikace nelze přímo v Xiaomi mi band 4 odpovídat, jen si je tu přečtete. Smažou se automaticky. Za cenu, za kterou se u nás Xiaomi mi band 4 prodává, jde opravdu o dobrou volbu pro všechny, kdo chtějí od chytrého náramku chytré základní funkce.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/smarty-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.