Jak synchronizovat data o aktivitě z hodinek Huami Amazfit Bip S s aplikací Strava?

0

Všechny chytré hodinky značky Huami Amazfit musejí bát v telefonu nebo v tabletu spárovány s aplikací Amazfit App, aby stabilně fungovaly a spolupracovaly s vámi coby s uživatelem tak, jak vy si představujete. Ale to samozřejmě neznamená, že byste data z hodinek nemohli sdílet ještě i s jinou aplikací, například s aplikací Strava. Tady je návod jak na to, a když chcete svá data poslat do světa a do aplikace, která toho s nimi dovede víc, než jen základ.

Amazfit App je dostupná pro iOS a Android

Aplikace přidružená k hodinkám Huami Amazfit Bip S je dostupná jak pro uživatele Android telefonů, tak pro jejich Apple kolegy. A lze nastavit, že nově získaná data budou automaticky sdílena i s aplikacemi dalšími, jako je například Strava. A to i přes fakt, že u modelu Huami Amazfit Bip S není tato možnost výrobcem uvedena. Přece jen ji lze nastavit. Jak?

Hodinky Huami Amazfit Bip S můžete výhodně pořídit v obchodě F-Mobil.cz.

Huami Amazfit Bip S
Huami Amazfit Bip S

Průvodce nastavením synchronizace dat o aktivitě z hodinek Huami Amazfit Bip S s aplikací Strava

Důležité je totiž, že propojujete aplikace, ne hodinky. Takže i když používáte Huami Amazfit Bip S, můžete data exportovat do aplikace Strava.

Krok 1: Propojte svůj účet v aplikaci Strava s účtem v aplikaci Amazfit App, a to pomocí kliknutí na „profile“ napravo.

Krok 2: Pak vyberte „Third Platform“ neboli platformu třetích stran.

Krok 3: Pokud už máte vytvořen účet v aplikaci Strava, přihlaste se do něj emailem a heslem. jestliže jste v aplikaci Strava noví, následujte pokyny k založení nového účtu.

Jakmile máte účty takto propojeny, všechna získaná data z aplikace Amazfit se budou automaticky odesílat i do aplikace Strava.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/f-mobil-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.