Jak spárovat zvonek se základní jednotkou? Použijte telefon!

0

Pokud jste si koupili wi-fi bezdrátový zvonek 360 Doorbell a zjistili, že je nutné jej spárovat se základní jednotkou, jenže nevíte, jak na to, když na ní není žádný displej, poradíme vám. Stačí totiž využít mobil, respektive smartphone.

Nejdříve si stáhněte aplikaci

Ke zvonku 360 Doorbell se vztahuje aplikace „APP 360 camera“. Takto zadejte do Apple Store nebo do Google Paly vyhledávače. Nalezenou aplikaci 360 Camera si stáhněte a nainstalujte do telefonu.

Jak spárovat zvonek se základní jednotkou
Jak spárovat zvonek se základní jednotkou

Do aplikace přidejte zvonek 360 Doorbell

Druhým krokem je přidání zvonku do aplikace. Telefon bude se zvonkem komunikovat. Přidání je snadné, stačí v aplikaci kliknout na „+“ v pravém horním rohu.

Do aplikace přidejte základní jednotku

Teprve jako další krok přidejte do aplikace základní jednotku. Nejdříve ji zapněte, musí svítit zelená kontrolka. Zapnutí je důležité, aby jednotka komunikovala s aplikací v telefonu.

Jak spárovat zvonek se základní jednotkou
Jak spárovat zvonek se základní jednotkou

Propojte zvonek a základní jednotku

Jako poslední krok už jen propojíte v aplikaci v mobilu wi-fi bezdrátový zvonek 360 Doorbell se základní jednotkou, konkrétně přidáte jednotku ke zvonku. Uděláte to tak, že po dobu pěti minut podržíte vypínací tlačítko zvonku.

Uslyšíte uvítání slovy „Welcome to use 360 doorbell“, kterými vás zařízení přivítá, jakmile se zapne. Pak v aplikaci kliknete na „start using“ neboli „začít používat“. Pak se vám zobrazí výukové video s průvodcem instalací. Budete jej následovat.

V aplikaci si nakonec můžete navolit i hlasitost vyzvánění.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.