Jak snadno a rychle zablokovat reklamy v MIUI 11, tedy v Xiaomi telefonech?

0

Reklamy, reklamy, reklamy, otravují náš uživatelský život, protože málokdy nesou opravdu užitečnou informaci o produktech nebo službách, o které bychom opravdu stáli. V systému MIUI, který já nástavnou nad Android systémem v telefonech Xiaomi, je reklam opravdu dostatek. Naštěstí přichází MIUI systém verze 11 se snadnou možností vypnutí reklam. Stačí jen čtyři kroky. Pojďte se podívat, jaké to jsou!

Jak na zablokování reklam v Xiaomi telefonech s operačním systémem MIUI 11?

Krok č. 1: běžte do nastavení

Krok č. 2: v nastavení klikněte na „Účet Mi“ a pak na „Soukromí“ („Mi Account” – „Privacy”)

Krok č. 3: pak vyberte „reklamy v systému“ („System Ads“)

Krok č. 4: a nakonec jen deaktivujte tlačítko pro reklamy v systému, prostě je vypněte. Z barevného tlačítka se vypnutím stane tlačítko šedivé. Jakmile zešedne, můžete si být jistí, že jste si reklamy vypnuli.

MIUI 11 může být bez reklam
MIUI 11 může být bez reklam

Čeho se zbavíte vypnutím reklam?

Jakmile reklamy v systému MIUI vypnete podle  návodu, který jsme popsali výše, přestanou se vám reklamy zobrazovat v běžných aplikacích každodenního používání telefonu. Jde však pouze o schopnost systému MIUI 11.

V současnosti se na MIUI 11 dokáží aktualizovat telefony Redmi K20 nebo Redmi 7A, další přijdou na řadu později, takže na vypnutí reklam si ještě nějakou dobu počkáte.

MIUI 11 může být bez reklam
MIUI 11 může být bez reklam

Kdy se i vy dočkáte aktualizace na MIUI 11?

Pokud se chcete dozvědět, kdy bude váš telefon aktualizován na MIUI 11, můžete si najít plánované aktualizace zveřejněné výrobcem, nebo například aktualizace uvedené v obchodě Gearbest. Zde můžete také pořídit nové Xiaomi telefony, které již mají MIUI 11, takže je budete moci nastavit tak, aby nezobrazovaly reklamy v aplikacích každodenního používání telefonu. Xiaomi bude brzy zase o kus uživatelsky přátelštější.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.