Jak si poradit s výběrem podprsenky

0

Je úplně jedno, jak moc, nebo málo je výš hrudník obdařen. Pokud jste žena, tak potřebujete správnou podprsenku vždycky. Existují názory, které sice toto tvrzení vyvrací s tím, že i bez podprsenky se dá žít a že někdy je to lepší, a tak dále, ale pokud chcete, aby váš hrudník vypadal upraveně, pevně a atraktivně především, pak se bez správného výběru podprsenky neobejdete.

Jakou podprsenku tedy zvolit?009-podprsenka-fialova

Za předpokladu, že znáte svoji velikost, je i tak před vámi volba, jaký typ podprsenky zvolit. Na trhu je obrovské množství druhů, materiálů i provedení, takže někdy volba nemusí být snadná. Abyste na partnera působila přitažlivě, můžete inklinovat k volbě podprsenky se zdobením, výrazných barev i kombinací materiálů, jako jsou satén a krajka. Jenže často bohatě zdobené podprsenky, bez hladkého povrchu mohou pod oblečením třebas i podivně působit, trčet a tak celkový dojem zhatit. To je nutno mít na paměti.

Častá chyba výběru, kterou dělá snad každá žena009-push-up

Velice často se stává, že pokud si prádlo kupujeme, díváme se na něj, jak vypadá, volíme na základě toho, co se nám líbí, namísto, abychom se spíše zaměřili na funkčnost a také tvar, typ podprsenky, který je důležitý. Může se tak stát, že vám bude podprsenka často vykoukávat z výstřihu, což ne jednu stranu může být sexy, ale také působit lascivně.

Druhy podprsenek

Klasická podprsenka

Sice ji tak nazýváme, ale něco jako „klasická“ podprsenka vlastně ani neexistuje. Vždy má nějakou vlastnost, která jí dá správný název. Ono totiž klasickou podprsenkou někdo myslí vystuženou, jiný zase polo-vystuženou, anebo nevystuženou. Stěží tak jeden typ jako „klasiku“ určit.

Push-up

Velkou popularitu mají moderní push-up podprsenky, jež jsou vystuženy bohatě a tak dávají ňadrům pevnější a zejména bohatší tvar. Muži sice tento druh prádla nemají moc v oblibě, prý je to podvod, nicméně ženy je zase milují. Proto na trhu existují už i varianty „super push-up“, jež mohou prsa opticky zvětšit i o několik velikostí.

Bardotka

009-podprsenka-balconetteJinak také zvaná „balkonetka“, je podprsenka s pevnou podporou, a vhodná do hlubokých výstřihů a odhalených dekoltů. Tento typ podprsenky proslavila herečka Brigitte Bardot, proto je podprsenka jmenuje po ní.

Plunge

Název „plunge“ asi většině nic neřekne. Je to však poměrně populární podprsenka, zvaná „dekoltka“. Vyznačuje se především úzkým spojením mezi prsy, a ze stran silnější podporou tak, aby právě prsa tlačila více k sobě a tak podpořila atraktivní dekolt.

Podprsenka bez ramínek a bandeau

009-podprsenka-bez-raminekModerní jsou podprsenky typu bandeau, neboli bandáže, což jsou prakticky ani ne tak podprsenky, jako bolerka, která se nosí obvykle pod průhledná trika a svetry. Podprsenky bez ramínek jsou nejčastěji vybaveny silikonovými pásky, aby lépe přilnuly k pokožce a tak držely tvar. Nejčastěji se nosí v létě pod topy a šaty bez ramínek i rukávů a pak také na plesy a podobné akce. Dokonce existují již i podprsenky neviditelné, které mají tělovou barvu a jsou celé ze silikonu. Nositelka si tak může dovolit záda zcela holá.

Sportovní podprsenka

Není to tak dávno, co sportovní podprsenky byly jako naprosto anti-sexy doplňkem. Ono ani nejde o erotické prádlo, ale důležitou podporu pro sportující ženy, aby jim přinesly plný komfort i při zátěži. Naštěstí doba jde hodně dopředu a tak i sportovkyně si mohou vybírat mezi kousky jednoduchými, tak i těmi, co jsou moderní, sexy a navíc přinesou vše, co od sportovní podprsenky žádají – pohodlí a pevnost.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/amoresa-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/astratex-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/luxusnipradlo-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/moje-pradlo-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/oxalisdessous-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/perfektnipradlo-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/pradlo-elegant-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/pradlo-laura-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/pradlo-vanessa-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.