Jak si nastavit budík na bezdrátovém reproduktoru Xiaomi Mi AI?

0

Bezdrátové Bluetooth nebo wi-fi reproduktory jsou příjemné výdobytky poslední doby, které skvěle přehrávají hudbu vysílanou z vašeho notebooku, telefonu nebo Bluetooth přehrávače DVD, CD a Blue Ray disků. Už žádná otravná sluchátka!

Ovšem tím jejich možnosti nekončí. Mimo jiné se jimi můžete nechat probudit. Jak si nastavit budík na takovém reproduktoru, konkrétně na modelu Xiaomi Mi AI?

Svěží design i styl

Bezdrátové reproduktory Xiaomi Mi AI jsou známé svým svěžím designem a neopakovatelným stylem. Čistě bílý pruh na povrchu reproduktoru je pro ně typický a může se tak plánovaně stát ozdobou domu. Ale to není vše. Spodní polovina reproduktoru má nepravidelné ďolíky, které ještě umocňují dojem z jeho designu. Jak na tomto zařízení nastavit budík? Je to více než snadné! Navíc můžete postupovat dvěma cestami.

Jak si nastavit budík
Jak si nastavit budík

První cesta k nastavení budíku na bezdrátovém reproduktoru Xiaomi Mi AI

Hlasem probuďte svůj reproduktor a dejte mu pokyn, aby nastavil budík na určitou hodinu (poel „wake me up“). U modelů verze 1.42.5 a vyšších můžete dokonce specifikovat, čím vás má probudit. Je však nutné mít vybranou píseň k dispozici. Jakmile bezdrátový reproduktor Xiaomi Mi AI nastaví budík podle vašich pokynů, odpoví „ano“ („yes“).

Druhá cesta k nastavení budíku na bezdrátovém reproduktoru Xiaomi Mi AI

Manuální nastavení je snazší pro ty, co nemluví anglicky. postup je takový, že jdete do aplikace [Little Love Speaker] APP a kliknete do pravého dolního rohu na osobní nastavení [my], abyste našli budík [alarm clock].

Pak už jen kliknete na přidání budíku [add alarm clock]v oddělení funkcí [function]v rámci nabídky věnované nastavení budíků [alarm clock Editing]. Nezapomeňte na výběr dní k buzení (pracovní dny a víkendy), aby vás budík tahal z postele jen ve dny, kdy to opravdu potřebujete. Nastavení dní je v nabídce opakovat [repeat].

Pak už nestavíte hlasitost vyzvánění nebo přehrávanou hlasovou zprávu [remarks]. A to je vše, budík je nastaven, přestože neumíte komunikovat anglicky a zadávat hlasové příkazy!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.