Jak propojit Apple AirPods Pro s vaším Android zařízením?

0

Apple AirPods Pro jsou známé svým opravdu kvalitním zvukem. A tak není divu, že i majitelé Android telefonů a tabletů sáhnou při výběru bezdrátových sluchátek právě po Apple AirPods Pro. Předchozí bezdrátová sluchátka Apple AirPods byla kompatibilní i s Android zařízeními. A jak je to s Apple AirPods Pro?

Oficiální prohlášení Apple

Apple oficiálně prohlásil, že Apple AirPods Pro jsou kompatibilní se zařízeními Apple, ale nikoliv se zařízeními s operačním systémem Android. Jenže vzhledem k tomu, že Apple vybavil Apple AirPods Pro novými prvky, jako je například redukce hluku, stále více „Androidářů“ po nich pokukuje.

Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

I s Androidem je spárujete!

Ale nemějte obavy, i pokud používáte Anndroid telefon nebo tablet, můžete jej směle spárovat právě s Apple AirPods Pro. Tady je jednoduchý návod jak na to. Jen je nutné vědět, že v Android zařízeních nebudou fungovat všechny vychytávky Apple AirPods Pro.

Postup párování Apple AirPods Pro s Android zařízením

Krok 1: Otevřete pouzdro s Apple AirPods Pro, ale nevyndávejte je ven, ponechte se vevnitř připojené k elektronice pouzdra.

Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

Krok 2: Stiskněte kulaté tlačítko na zadní straně boxu s baterií, dokud se LED kontrolka boxu nezapne. Bude bílá a musí blikat.

Krok 3: zapněte Bluetooth ve vašem Androidu a spusťte režim vyhledávání dalších zařízení. Objeví se „AirPods Pro“. Pak jen dejte „spárovat“.

Apple AirPods Pro pořídíte například v Euronics.

Jak přepínat párování mezi Apple a Androidem?

Používáte Apple (třeba tablet) i Android (třeba telefon)? Potřebujete měnit párování vašich Apple AirPods Pro? Párování jsou zaznamenána v historii. Tady je návod, jak přepínat Apple AirPods Pro mezi Androidem a Applem:

Krok 1: Otevřete pouzdro s Apple AirPods Pro, ale nevyndávejte je ven, ponechte se vevnitř připojené k elektronice pouzdra.

Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

Krok 2: Pokud jsou Apple AirPods Pro spárovány s Androidem, tak na iOS (Apple) zařízení otevřete nastavení Bluetooth a stiskněte párování s Apple AirPods Pro. Budou v historii, znovu hledat je nemusíte. Párování se automaticky přesune do Apple zařízení.

Krok 3: Stejně to platí, i pokud chcete přepnout od spárování s Apple zařízením ke spárování s Androidem. V Androidu zase budou sluchátka uložena v paměti Bluetooth, tak jen klikněte na párování a sluchátka se přepnou k Androidu.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/euronics-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.