Jak připojit sluchátka Samsung Galaxy Buds k Android zařízením?

0

Samsung Galaxy Buds jsou bezdrátová sluchátka, která se dokáží pomocí bluetooth technologie připojit k Android i Apple zařízení a následně vám přehrát hudbu či dokonce poskytnout možnost telefonování, je na nich i mikrofon. Přečtěte si kroky, jak tato sluchátka můžete připojit nejen k Samsungu, ale také jiným Android zařízením.

Jak poprvé připojit sluchátka k zařízením Samsung?

Připojení je velmi jednoduché a zvládne to úplně každý. Řekněme si na začátek rovnou to, jak je připojíte poprvé k mobilnímu zařízení Samsung.

Jak připojit sluchátka Samsung Galaxy Buds k Android zařízením
Jak připojit sluchátka Samsung Galaxy Buds k Android zařízením
 1. Zkontrolujte směr každého sluchátka a poté je správně vložte do příslušného otvoru v pouzdře na nabíjení. Následně pouzdro zavřete. Pokud indikátor baterií na sluchátka nebliká, dejte nabíjecí pouzdro na nabíječku na dobu delší než 10 minut.
 2. Následně pouzdro otevřete. Sluchátka automaticky přejdou do režimu párování Bluetooth s mobilním zařízením, kde by se vám mělo zobrazit kontextové okno. Pokud se nezobrazí, musíte chvilku počkat nebo jít do nastavení, kde si najdete sekci Bluetooth a následně si tam najdete právě tyto sluchátka.
 3. V mobilním zařízení klepněte na odkaz v místním okně, které se vám zobrazilo. Tyto okna se však zobrazují pouze na zařízeních Samsung se systémem Android 7.1.1. nebo novějším a s nainstalovanou aplikací Samsung Connect.
 4. Dokončete připojení podle pokynů na obrazovce.

Připojení sluchátek k jinému Android zařízení

Jak připojit sluchátka Samsung Galaxy Buds k Android zařízením
Jak připojit sluchátka Samsung Galaxy Buds k Android zařízením

Připojení na jiná zařízení je také velmi jednoduché. Opět stačí čtyři snadné kroky.

 1. Na svém mobilním zařízení si spusťte aplikaci Galaxy Wearable. Pokud ji staženou nemáte, stáhněte si ji.
 2. Zkontrolujte směr každého sluchátka, pak jej správně vložte do pouzdra na nabíjení a zavřete pouzdro. Pokud indikátor baterií na sluchátka nebliká, napojte kryt nabíjení na nabíječku po dobu více než 10 minut.
 3. Otevřete pouzdro a sluchátka se automaticky přepnou do režimu párování s technologií Bluetooth.
 4. Na mobilním zařízení si spusťte aplikaci Galaxy Wearable a podle pokynů na obrazovce dokončete připojení.

Informace, o kterých byste měli vědět

Jestliže si plánujete pořízení Samsung Galaxy Buds, je nutné vědět několik drobností, abyste později nebyli zklamaní.

 1. Pokud sluchátka nejsou připojena k mobilnímu zařízení do tří minut, režim párování se vypne. Znovu tedy musíte kryt zavřít a otevřít, aby se zapnul.
 2. Chcete-li se při napájení připojit k jinému zařízení, musíte jít do aplikace, kde si propojení přehodíte.
 3. Pokud sluchátka nejsou připojena k mobilnímu zařízení, pokud se vyskakovací okno připojení nezobrazí nebo pokud mobilní zařízení nemůže najít sluchátka, klepněte na dotykovou plochu obou sluchátek a manuálně tak vstoupíte do párování Bluetooth. Při vstupu do režimu párování uslyšíte zvuk (tedy pokud sluchátka máte v uších).
 4. Způsob připojení se mírně liší v závislosti na zařízení a verzi softwaru.
 5. Aplikaci Galaxy Wearable můžete stahovat pouze na mobilní zařízení se systémem Android 5.0 nebo novějším. Rovněž musíte mít dostatek operační paměti, a to 1,5 GB RAM a více.
 6. Samsung Galaxy Buds můžete párovat i s Apple zařízeními.

Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/mall-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/datart-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.