Jak používat Xiaomi Mi Band 5 coby dálkové ovládání fotoaparátu ve vašem mobilu?

0

Xiaomi Mi Band 5 je novinkou, na kterou se na českém trhu těší spousta zákazníků, kteří si tento malý, ale šikovný náramek oblíbili. Pátá generace přináší spoustu novinek, jak už jsme vás informovali. Teď se podíváme, jak se dá náramek snadno použít coby dálkové ovládání foťáku v mobilu –  a, na rozdíl od předchozího Mi Band 4, k tomu nebudete potřebovat aplikaci třetí strany. Takže se těšte na snadné nastavení!

Náramek Mi Band 4 najdete třeba v obchodě SuperGamer.cz, na novinku Mi Band 5 si musíme ještě chvilku počkat, ale lze objednávat předprodej, třeba rovnou u českého zastoupení výrobce.

Jak nastavit fitness náramek Xiaomi Mi Band jako dálkové ovládání fotoaparátu ve vašem mobilu?

Postup je následovný, zahrnuje možnost, že nemáte náramek spárovaný s telefonem. Pokud máte, přeskočte první dva kroky.

Dálkové ovládání fotoaparátu

Krok 1: Zapněte Bluetooth ve vašem telefonu

Krok 2: Spárujte svůj náramek s telefonem, a to prostřednictvím aplikace Xiaomi Mi Fit App, kde kliknete v Profilu na „přidat zařízení“ a vyberete „náramek“ (band).

Krok 3: Rozjeďte ve svém mobilu fotoaparát

Krok 4: V náramku se proklikejte až na volbu „camera remote“

Krok 5: teď už jen použijte ovládací tlačítko náramku jako dálkové ovládání fotoaparátu ve vašem mobilu. Funkce se automaticky vypne, jakmile v telefonu zavřete fotoaparát (ukončíte aplikaci focení).


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/supergamer-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.