Jak oživit milostný život?

0

Povzdechnete si občas, že se vám váš partner dostatečně nevěnuje? Marně přemýšlíte, jak vnést do vaší ložnice více vášně? Vsaďte na osvědčenou klasiku a potěšte svého partnera novým spodním prádlem, ve kterém se budete cítit příjemně a sexy.

Klasika, to jsou podprsenka a kalhotky
Každá žena by měla mít ve svém šatníku kvalitní spodní prádlo, ve kterém se bude cítit přitažlivě a pohodlně. Nikdy nic nezkazíte ničím nepřekonanou klasikou v podobě krajkové podprsenky a skvěle padnoucích kalhotek, které zdůrazní vaše křivky. Vyměňte své seprané spodní prádlo za kvalitní kousky. Jasnou volbou je vždy spodní prádlo v klasických barvách, tedy v bílé a černé, nebo v dráždivé červené.

Svůdné body, korzet a podvazky
Na příjemné chvilky ve dvou si pořiďte smyslné body, které vašeho partnera jistě velmi příjemně překvapí. Jindy můžete vsadit na vzrušující korzet v kombinaci s nepostradatelnými podvazky, které si na své ženě přeje vidět každý muž. Zvolte k podvazkům vzorované punčochy a výsledek vašeho partnera zaručeně uchvátí. V noci zapomeňte na nevzhledné pyžamo s infantilním obrázkem a raději zvolte dráždivou noční košilku, ve které se vám bude spát stejně dobře.

Vžijte se do role
Splňte svému příteli některou z jeho fantazií. Díky sexy kostýmu se můžete proměnit v kohokoliv. Vžijte se do role sexy pokojské a nespokojeného hosta, který požaduje nadstandardní služby. Jindy se proměňte ve smyslnou zdravotní sestřičku, která se snaží svést nedostupného pana doktora. Zkuste i hru na přísnou policistku, která musí zkrotit neposlušného výtržníka. Je zkrátka jen na vás, na co máte chuť. Role si navíc můžete jednoduše vyměnit. V současné době je výběr erotických kostýmů opravdu široký, nebraňte se proto něčemu novému! Vaší fantazii se meze nekladou, vše je dovoleno!

Erotické hry: zábava i potěšení
Zůstaňte pro jednou v sobotu večer doma a vyzkoušejte nové svůdné spodní prádlo v praxi při erotické hře, která vás zaručeně bude bavit. Pokud vám však taková zábava nic neříká, zůstaňte věrní klasice v podobě smyslné masáže. K ní nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí obyčejný masážní olejíček nebo vaše oblíbené tělové mléko.

Dlouhé zimní večery jsou jako stvořené na příjemné chvilky ve dvou. Proč si tedy nepustit oblíbenou hudbu a neužít si společně stráveného času? Zapalte vonnou svíčku, oblékněte si svůdné prádlo a hurá do ložnice! Jindy si můžete udělat volný den a celý jej strávit v posteli s vaší drahou polovičkou milostným dováděním.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/sexicekshop-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/triola-cz

O autorovi

Zajímá se módu, cestování, vaření, zdravý životní styl a vše, co k tomu patří. Na našem blogu vám přináší zaručené tipy na aktuální trendy, kosmetické novinky, nejrůznější vychytávky do domácnosti, nápady na výlety a mnoho dalšího.