Jak ovládat Xiaomi Mi AI reproduktor?

0

Xiaomi Mi AI Mini Speaker je o něco menší verze modelu Mi AI Speaker, který přišel na trh loni. Reproduktor měří 90 x 90 x 50 milimetrů a váží 210 gramů. Takže je snadno přenosný a může s vámi na každý výlet. A můžete si s ním i zavolat, když víte, jak na to (a máte spárovaný telefon s sebou).

K dispozici je tento reproduktor pouze v bílé barvě, ale jeho tělo je odolné vůči nečistotám. V horní části jsou čtyři mikrofony a tlačítka pro ovládání hlasitosti, ztlumení mikrofonu a přehrávání / zastavení přehrávání (pouze pauza). A uprostřed je LED světlo, které při používání svítí.

Zatím jen prostředník, ale inteligentní

Reproduktory Xiaomi v současnosti dokáží jen zprostředkovat telefonní hovory. Nelze z nich bohužel telefonovat, telefon musíte mít s sebou a s reproduktorem spárovaný. Můžete volat pouze prostřednictvím aplikace Xiao Ai App, kterou je potřeba si nainstalovat.

Snadno k přenesení
Snadno k přenesení

Inteligentní reproduktory Xiaomi Ai Bluetooth patří mezi inteligentní hardwarové produkty uváděné na trh společností Xiaomi. A nejde v těchto případech jen o obyčejné reproduktory, jsou to i hlasoví asistenti, reproduktory s umělou inteligencí.

Hlasová asistent pro všechny doma

Takto můžete dosáhnout interakci člověka s počítačem, kdy, pokud máte reproduktor napojen na Wi-Fi síť celé vaší domácnosti, a jsou na ní i jiná vaše elektronická zařízení, můžete skrze reproduktor hlasově ovládat ostatní zařízení, třeba robotický vysavač, světla, rolety apod.

Hlasové ovládání je možné díky šesti vestavěným mikrofonům. Ty podporují 360stupňový zvuk, takže můžete stát v kterémkoliv směru od reproduktoru, a on váš hlas bude snímat. Navíc má technologii tvarování paprsků, ta dokáže účinně zabránit rušení a realizovat hlasové ovládání i na velké vzdálenosti.

Jde to i hlasově
Jde to i hlasově

Vyhledávat na webu? Klidně s reproduktorem a slovně

Xiaomi Mi AI reproduktor podporuje velké množství internetového obsahu, včetně hudby online, dětských příběhů, románů či rozhlasových stanic. Stačí jen říct: Xiao Ai a následně příkaz, co potřebujete reproduktoru zadat.

Vyhledejte svou hudbu, audio knihy či velké množství jiných věcí, které potřebujete. Můžete si nastavit budík, hlasovou poznámku a množství dalšího. Můžete také říci, že chcete volat kontaktu ze svého telefonu. A reproduktor začne hovor realizovat…

Snadno k přenesení
Snadno k přenesení

pořídit můžete i jednodušší verzi, například Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 22320


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/mall-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.