Jak odemknout notebook s Windows 10 jen pomocí náramku Xiaomi Mi Band 4?

0

Nová verze Xiaomi Mi Band 4 s NFC je konečně tady. A Když si na něm zapnete funkci chytrého klíče, budete s ním moci odemknout i váš zaheslovaný notebook MiBook nebo s RedmiBook s Windows 10, a to jen přítomností náramku u PC nebo notebooku. Jak na to?

Jak odemknout PC s Windows 10 jen pomocí náramku Xiaomi Mi Band 4?

Postup není nijak komplikovaný, stačí udělat několik postupných kroků, které sice vyžadují základní zkušenosti v práci se softwarem, ale k těm se lze dostat i postupem pokus-omyl.

Jak odemknout notebook s Windows 10 jen pomocí náramku Xiaomi Mi Band 4?
Jak odemknout notebook s Windows 10 jen pomocí náramku Xiaomi Mi Band 4?

Xiaomi Mi Band 4

Krok 1: nejdříve aktualizujte svou aplikaci Mi Fit APP na nejnovější verzi, nyní je to 4.0.15.

Krok 2: v aplikaci pak jděte do „Profile-My Devices-Mi Band 4-Lab”, ke zapnete funkci “Unlock MiBook”.

Krok 3: Na počítač si stáhněte a nainstalujte aplikaci Mi Unlock Tool z Windows Store.

Krok 4: V počítači otevřete aplikaci Mi Unlock Tool a klikněte na záložku s náramky. Aplikace je velmi jednoduchá, má všeho všudy dvě záložky. Jedna slouží pro párování, druhá pro informace o spárovaném náramku. V této aplikace spárujete vždy pouze jeden Mi Band.

Krok 5: nakonec spárujte svůj MiBank s MiBook nebo s RedmiBook

  • v aplikaci Mi Unlock Tool dejte vyhledat svůj Xiaomi Mi Band 4. Nelekejte se delšího trvání vyhledávání, může zabrat i několik minut. Jakmile bude náramek nalezen, zdajte párování
  • na náramku Xiaomi Mi Band 4 potvrďte párování. Jakmile bude párování dokončeno, systému Windows vás požádá o ověření, otevřete jeho detaily a potvrďte OK.

Tím je nastavení odemykání hotovo. Je možné pouze na notebook MiBook nebo s RedmiBook a jen s nejnovější verzí aplikace Mi Fit APP 4.0.15.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/hodinky-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.