Jak nastavit bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS?

2

Možná si plánujete koupit nejnovější bezdrátová sluchátka od JBL, model JBL TUNE 220TWS. A není divu, jde o model velmi zdařilý. Poskytne typické JBL basy, umí přehrávat tři hodiny na jedno nabití sluchátek, k tomu nabídne dalších 16 hodin nabíjecí kapacity z kapesního ochranného pouzdra. Ale když je pořídíte, je napoprvé nutné si poradit s jejich spárováním a nastavením. Pojďme se podívat, jak na to.

Jak zapnout a vypnout bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS?

Zapnutí je snadné, jen vyndáte sluchátka z ochranného pouzdra a po dobu dvou sekund zmáčknete tlačítko na levém nebo na pravém sluchátku, můžete i na obou zároveň. Tím se sluchátka zapnou.

Vypnutí je také snadné. Jen se na něj musí jinak. Jedno ze sluchátek nebo obě dvě dejte do nabíjecího pouzdra, pouzdro zavřete a sluchátka se tím automaticky vypnou.

Jak nastavit bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS

Jak poprvé spárovat bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS?

Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS jsou vybavena Bluetooth 5.0, což zajišťuje rychlé astabilní propojení se všemi vašimi novějšími Bluetooth zařízeními. Sluchátka jsou kompatibilní s iOS i s Androidem, a to nejen v poslechu hudby, ale i ve vyřizování handsfree hovorů. Samozřejmostí totiž je, že mají zabudovaný mikrofon.

Pořídit si je můžete třeba v Datart.cz.  Pro první párování použijte následující tři kroky:

Krok 1: Spárování levého a pravého sluchátka je prvním krokem. Jak na něj? Vyndejte sluchátka z ochranného pouzdra a zároveň zmáčkněte třikrát tlačítka na obou sluchátkách. Tím se spolu sluchátka automaticky spárují.

Krok 2: Spárování sluchátek se zařízením (s telefonem, tabletem apod.). Sluchátka se dostanou do vyhledávacího módu tak, že na pravém sluchátku zmáčknete tlačítko po dobu pěti vteřin (sluchátka jsou označena L a R).

Krok 3: Ve vašem telefonu běžte do nastavení Bluetooth a potvrďte párovaní s nalezenými sluchátky JBL TUNE 220TWS. Tím vzájemné propojení dokončíte.

Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS

Tlačítkové ovládání přímo na sluchátkách

Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS by nebyla celkem k ničemu, pokud by se základní věci nedaly ovládat přímo na nich. Samozřejmě, že tlačítka na sluchátkách byla naprogramována k tomu, aby se s nimi dala ovládat hudba i telefonní hovory. Pojďme se podívat jak.

Ovládání na levém sluchátku JBL TUNE 220TWS

  • jeden krátký stisk – další skladba
  • dva krátké stisky – předchozí skaldba

Ovládání na pravém sluchátku JBL TUNE 220TWS

  • jeden krátký stisk – přehrát nebo zastavit přehrávání (play/pause)
  • dva krátké stisky – vyvolání hlasového asistenta SIRI nebo BIXBY, či Google
  • jeden krátký stisk při vyzvánění (hovoru) – přijmout (ukončit) hovor
  • jeden dlouhý stisk při vyzvánění – odmítnout hovor
Jak nosit bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS

Jak nosit bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS?

Je velmi důležité dokázat si správně nasadit bezdrátová sluchátka JBL TUNE 220TWS. Sluchátka nesmějí směřovat z uší přímo dolů, ale šikmo, pod úhlem cirka 40 stupňů, jak vidíte na obrázku. To zajistí pohodlné a bezbolestné nošení, minimalizuje riziko vypadnutí sluchátka z ucha.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/datart-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.