Jak nainstalovat webkameru na Play Station 4?

0

Jste majitelem majitelem konzole PlayStation 4, který chce na Twitch vysílat nejnovější hry nebo zkoumat jiné světy ve virtuální realitě? Pak budete potřebovat webovou kameru kompatibilní s PS4. Jenže bude běžná webová kamera fungovat i na PS4? Jak vůbec nainstalovat webovou kameru s PS4? V tomhle článku nabízíme odpovědi, které hledáte.

Funguje běžná webová kamera na PS4?

Ve skutečnosti existuje webkamera, která může dobře fungovat s PlayStation 4. Je to originál kamera PlayStation (zkráceně PS), která je pro komunikaci s PS4 přímo určena. Ale bohužel, vedle této kamery není pro práci s PS4 podporována žádná jiná běžná webová kamera.

A proč tomu tak je? PlayStation 4 totiž není nijak flexibilní, vyžaduje kompatibilní zařízení a rozhraní –  a současné běžné webové kamery těmto požadavkům vyhovět nedokáží.

Jak nainstalovat webovou kameru PS na PS4?

Jak nainstalovat webkameru na Play Station 4

Instalace naštěstí není nijak složitá – právě proto, že jde o účelové a kompatibilní zařízení od stejné značky. Stačí jen tři kroky:

Krok 1: Připojte kameru PlayStation ke konzoli PS4 prostřednictvím portu AUX na zadní straně.

Krok 2: Kameru PS položte na vodorovnou plochu a otočte ji tak, aby směřovala k hracímu prostoru.

Krok 3: Upravte úhel kamery tak, že držíte pravý konec na svém místě a pak jemně otáčejte tělem, dokud se vám nebude záběr líbit.

PlayStation4 a vše pro ně je k mání například v obchodě Alza.cz

Jak nastavit PS webkameru s PS4?

Způsob instalace kamery PlayStation Camera je velmi jednoduchý, nejdůležitější věcí je totiž nastavení rozpoznávání obličeje webové kamery, pak vysílání her a ještě hlasový chat. Teprve po nastavení těchto parametrů a funkcí můžete začít zkoumat jiné světy ve virtuální realitě.

Jak nainstalovat webkameru na Play Station 4

Jak nastavit rozpoznávání obličeje kamery PS4?

Chcete-li k přihlášení do svého PS4 používat rozpoznávání obličeje, musíte nejprve uložit údaje o tváři do konzoly, aby mělo PlayStation podle čeho rozpoznávat.

Krok 1: Přihlaste se do svého profilu PS4.

Krok 2: Přejděte na „Nastavení> Nastavení přihlášení“ a potom vyberte „Povolit rozpoznávání obličeje“.

Krok 3: A pak přejděte na „Nastavení> Nastavení přihlášení> Správa údajů o tváři> Přidat údaje o tváři“.

Krok 4: V tomto okamžiku se webová kamera pokusí vyhledat a zvýraznit vaši tvář. Když vás identifikuje, postupujte nadále podle pokynů na obrazovce.

To je vše o tom, jak propojit webovou kameru PS4 s vaší PS4. A na běžné webové kamery zanevřít nemusíte. I když běžná webová kamera USB nefunguje s PS4, je velmi užitečná pro běžné online video nebo osobní živé vysílání.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.