Jak nabíjet Realme Band?

0

Značka Realme se stále více prosazuje i na evropských trzích. Coby výrobce mobilních telefonů se představila poměrně nedávno i se svými náramky a chytrými hodinkami. Fitness náramek Realme Band nebízív podstatě ty samé funkce jako Xiaomi Mi Band 4. Počítat můžeme s nízkou cenou, která nabízí velmi příjemný poměr mezi cenou a výkonem. Jediným větším nedostatkem, ve srovnání s Xiaomi Mi Band 4, je výrazně kratší výdrž baterie. Ale naštěstí je na Realme Band stejné integrované nabíjení, jako známe z Huawei band 4, což je velmi pohodlné a hlavně rychlé. Ale jak vlastně Realme Band nabít?

Průvodce nabíjením Realme Band

Nabití náramku Realme Band je velmi jednoduché, přotože probíhá přímos přes integrované USB. Nepotřebujete žádnou speciální nabíječku, využít se dá vše, co dokáže nabíjet a má to USB. Nic víc není nutné. Fitness náramek Realme Band má vše integrováno.

Krok 1: Zmáčkněte pojistku u pásku nármaku tak, abyste jej mohli z těla náramku sundat. Jakmile pásek vyjede, uvidíte samotnou zástrčku USB-A určenou pro nabíjení.

Krok 2: Zástrčku USB-A vsuňte přímo do adaptéru nabíječky, do notebooku, do powerbanky, do lampičky s USB konektorem, do prodlužovací šňůry s USB konektorem, prostě kamkoliv, kde je možné přes USB nabíjet. Žádnou nabíječku ani nabíjecí základnu nepotřebujete.

Krok 3: Na displeji náramku Realme Band se zobrazí ikona nabíjení a už nabíjíte.

Prohlédněte si i ostatní Realme produkty

Realme Band se nenabíjí?

Pokud se na displeji po zastření náramku do nabíjecí USB zástrčky nezobrazí ikona nabíjení, pak nabíjení neprobíhá. V takovém případě zkontrolujte:

  1. jestli jste náramek, respektive jeho USB-A konektor dostatečně zastrčili
  2. pokud ani to nepomůže, zkontrolujte, jestli není USB-A zástrčka náramku zanesena nečistotami, prachem, vodou, očistěte ji
  3. zkuste přemístit náramek do jiného USB konektoru, zejména na notebooku to může mít vliv
  4. a jestli ani jeden z těchto tří kroků nepomohl, je závada pravděpodobně na straně náramku a je vhodné uvažovat o reklamaci

Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.