Jak na chytrých hodinkách Xiaomi Mi Watch změnit motiv ciferníku?

0

Není to tak dávno, co se na trhu objevily první čistě Xiaomi hodinky. Nesou název Xiaomi Mi Watch. A pokud jste se s nimi ještě nenaučili dělat vše, co hodinky nabízejí, možná také ještě hledáte způsob, jak změnit motiv ciferníku. Je to naštěstí velmi snadné, využít dokonce můžete dvou cest, jak to udělat. Majitelé iPhonů ještě tyto hodinky používat nemohou, kompatibilita s iOS bude dostupná později.

Elegantní hodinky

Xiaomi Mi Watch jsou velmi elegantní hodinky z nerezové oceli, ne nepodobné těm od Apple. Ale abychom nebyli nespravedliví, je potřeba dodat, že applovský design si Xiaomi drží dlouhodobě. Na rozdíl od drahého Applu však nabídne nízkou cenu. A už máme vyzkoušeno, že kvalita Xiaomi vůbec není k zahození. Konec konců, i Apple se vyrábí v Číně.

Hodinky si můžete pořídit se dvěma různými pásky, jeden se víc hodí k lifestyle, druhý spíš do práce a na obchodní jednání. Tvar těla hodinek je obdélníkový, což se dá pochopit, protože do obdélníku toho vždycky nacpete víc než do kruhu. A motivy ciferníku hodinek jsou k dispozici v několika variantách. Co v několika…. ve spoustě variant. Je jich totiž více než 100! Jak na jejich změnu?

Jak na chytrých hodinkách Xiaomi Mi Watch změnit motiv ciferníku?

Dvě základní cesty, jak změnit motiv ciferníku hodinek Xiaomi Mi Watch, jsou skrze aplikace Xiaomi Mi Wear App a skrze Mi Watch Color přímo na hodinkách. Ukážeme si obě cesty.

Nastavení v Xiaomi Mi Wear App

  • otevřete aplikaci Xiaomi Mi Wear App a spáruje ji s vašimi hodinkami.
  • Klikněte na „Profile“ a vyberte“Mi Watch“
  • najeďte na „Watch Face Settings“ (nastavení motivů ciferníku) a klikněte na něj
  • můžete vybrat nabízené nebo si stáhnout další z Watch Face Store

Nastavení v Xiaomi Mi Watch

Metoda první: Dlouze, cirka 2 vteřiny, přidržte prst na ciferníku hodinek, když jsou v základním stavu, tedy na motivu základní obrazovky. Tím se otevře nabídka dalších ciferníků, listovat v ní budete doprava a doleva. Jakmile nějaký vyberete, kliknete a něj a bude hotovo.

Metoda druhá: jděte v hodinkách do nastavení, tam vyberte nastavení ciferníku (watch face). Tím se otevře nabídka dalších ciferníků, listovat v ní budete doprava a doleva. Jakmile nějaký vyberete, kliknete a něj a bude hotovo.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.