Jak na chytrých hodinkách Xiaomi Mi Watch Color změnit jazyk?

0

Xiaomi Mi Watch Color X Keith Haring byly uvedeny do prodeje oficiálně 27. dubna. Nejnovější verze  s názvem Mi Watch Color Keith Haring je funkčně stejná jako předešlý model Xiaomi Mi Watch Color, jen s tím rozdílem, že řemínek a číselník jsou designovány s prvky Keith Haring. A díky tomu jsou novější hodinky stylovější, hezčí. Jak na nich však změnit jazyk z výchozí čínštiny na angličtinu?

My už jsme si ukazovali, Jak na chytrých hodinkách Xiaomi Mi Watch změnit motiv ciferníku. Teď se podívejme na jazyk, pokyny platí pro oba modely, tedy jak Xiaomi Mi Watch Color, tak Xiaomi Mi Watch Color X Keith Haring.

Jak na chytrých hodinkách Xiaomi Mi Watch Color změnit jazyk

Hodinky vycházejí z nastavení v telefonu

Po dobu, co jsou hodinky Xiaomi Mi Watch Color propojené s telefonem, nastavení formátu času a jazyka v telefonu se automaticky synchronizuje s vašimi chytrými hodinkami. To znamená, že pokud změníte jazyk, čas nebo formát v telefonu, tyto změny se automaticky synchronizují Xiaomi Mi Watch Color. A jak na to?

Pro Android uživatele:

Krok 1: Otevřete telefon s Androidem

Krok 2: Přejděte na „Nastavení> Obecné> Jazyk a region“, nastavte jazyk a oblast

Krok 3: Poté propojte hodinky Xiaomi Mi Watch Color s telefonem a synchronizujte nastavení jazyka.

Pro uživatele iOS:

Krok 1: Otevřete telefon se systémem iOS

Krok 2: Přejděte na „Nastavení> Obecné> Jazyk a region“, nastavte jazyk a oblast

Krok 3: Poté propojte hodinky Xiaomi Mi Watch Color s telefonem a synchronizujte nastavení jazyka.

Důležité je však vědět, že hodinky nepodporují mnoho jazyků. V nabídce mají angličtinu, čínštinu (výchozí), italštinu, francouzštinu, němčinu, holandštinu a portugalštinu. Takže jakmile máte na telefonu nastavenou češtinu, informace se na hodinkách objeví ve výchozím jazyce, čili v čínštině, může se stát, že i v angličtině.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.