Jak aktualizovat firmware bezdrátových sluchátek Realme Buds Air Neo s pomocí aplikace Realme Link App?

0

Už jsme si v minulých článcích řekli, jak propojit sluchátka Realme Buds Air Neo s různými značkami telefonů, jak propojit sluchátka s aplikací Realme Link App, teď se podíváme na to, jak se dá přes tuto aplikaci snadno zajistit aktualizace firmware v těchto bezdrátových sluchátkách. Je to velmi snadné, podobně jako další user friendly kroky, co zadáváme v jiných aplikacích na smartphonech.

Jak aktualizovat firmware bezdrátových sluchátek Realme Buds Air Neo?

Abyste dokázali aktualizovat firmware u bezdrátových sluchátek Realme Buds Air Neo, musíte si nejprve stáhnout aplikaci Realme Link App a sluchátka s ní propojit. To není nic složitého, návod k tomu najdete zde.

Jakmile budete mít sluchátka propojená s aplikací (u Realme telefonů se to stane automaticky), pak už stačí jen 3 kroky k aktualizaci firmware:

Realme Buds Air Neo bílé
Realme Buds Air Neo

Krok 1: Nechte sluchátka v nabíjecím pouzdře, ale pouzdro otevřete, aby se aktivovalo propojení mezi sluchátky a telefonem (aby se sluchátka probudila).

Krok 2: Pokud je dostupná aktualizace firmware, aplikace Realme Link App vás na to upozorní vyskakovacím oknem, případně notifikací, když máte u ní notifikace povoleny. Musíte být samozřejmě připojeni k internetu, aby info o aktualizaci mohla do vašeho telefonu přijít.

Krok 3: Jakmile vám v aplikaci tato informace o dostupné aktualizaci vyskočí, jen odklikněte „Yes“ a pak „Begin Update“ (začít s aktualizací). Vše ostatní už se provede automaticky. Proces zabere několik minut, během kterých nesmíte odnášet sluchátka od telefonu, nebo zavírat pouzdro.

Kde můžete tato bezdrátová sluchátka pořídit? Třeba v obchodě Smarty.cz.

Poznámka: Jestliže jste se doposud informace o aktualizaci firmware nedočkali, můžete si aktualizaci vyhledat manuálně, stačí kliknout na poslední položku dole: „Firmware update“ (aktualizace firmware). Tam se vám ukáže, zda máte ve sluchátkách nejnovější verzi, či nikoliv. Když ne, bude tu nabídka zahájení aktualizace.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/smarty-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.