Impotence: Proč a jak ji řešit

0

Trápí vás nebo vašeho partnera porucha erekce? Statistiky bohužel nelžou, téměř polovina českých mužů trpí impotencí, tedy poruchou erekce. Smutná realita ale je, že jen minimum z nich je ochotno svůj problém přiznat a nebo dokonce zajít na vyšetření. Přitom stud a strach z vyšetření není na místě, odborníci se shodují, porucha erekce se dá téměř vždy léčit. Stačí odhalit příčinu a zvolit vhodnou léčbu. Proč si tak zbytečně kazit milostné hrátky, které uberou na náladě nejen vám, ale i vaší partnerce?

Příčiny
Na otázku ohledně nejčastějších příčin není jednoznačná odpověď. Většina si domyslí, že problémy s erekcí jsou nejčastěji u starších mužů, realita je ale zcela jiná. Ze zmíněných padesáti procent je skoro polovina pouze dočasných poruch, které se objevují právě i u mladší generace. Mezi nejtypičtější příčinu patří špatný životní styl. Pití alkoholu, sedavé zaměstnání, kouření, špatné životní prostředí, stres a pod. Další spíše krátkodobá příčina je psychického rázu, tedy například strach z opakovaného selhání. Erekce může selhat i v případě výskytu jistých onemocnění jako diabetes, roztroušená skleróza či vysoký krevní tlak. Vyjímkou nejsou ani chirurgické zákroky v blízkosti přirození a nebo užívání některých léků.

Léčba
Ještě než se pustíte do samo léčby vaši impotence, většina lékařů doporučuje návštěvu odborníka. Můžete potom být i sami klidní, že za vaší poruchou není nic závažnějšího. Většinou se dá vše vyřešit správně zvolenou léčbou, ať už prášky či injekcemi. Nebojte se nijak složitých vyšetření, lékaři bude stačit pár informací, aby vám správně poradil.
V žádném případě nekupujte léky na internetu! Většinou se jedná o padělky. Něco jiného ale je podpořit svou erekci přírodní cestou. K tomu vám pomohou například produkty z řady ZEREX. Jde o čistě přírodní, certifikované přípravky z bylin a vhodných aminokyselin. Vybrat si můžete přesně podle sebe, nicméně jedno má celá řada společné, dlouhotrvající erekci bez nežádoucích účinků! Tyto produkty jsou volně dostupné a koupíte je na internetové stránce Zerexu. A s naším chytrým kuponem dokonce s poštovným zdarma.
V neposlední řadě upravte svůj životní styl. Pokud večery trávíte v zakouřeném prostředí a sám si občas dopřejete cigaretku, rozhodně tím své erekci nepomůžete. A pokud zatím žádný problém řešit nemusíte, buďte na pozoru, jak již bylo zmíněno na začátku,  mužů s impotencí v naší krajině přibývá a čísla jsou bohužel nezastavitelná. Začněte tak hledat řešení včas, ať si zbytečně nekazíte svůj sexuální život.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/zerex-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.