Ekologické láhve

0

Každý správný “ekař”, neboli člověk, který se zajímá alespoň trochu o životní prostředí už dávno ví, že klasickým plastovým láhvím odzvonilo. Pokud se k partě nadšenců pro ekologické láhve chcete přidat i vy, čtěte dále! Přesvědčí vás hned několik faktů. Kromě toho, že ušetříte za stále nové nákupy balených vod, budete mít i jistotu, že vám láhev vydrží klidně i roky. Také z estetického hlediska budete dělat parádu před vaším okolím, protože eko láhve jsou módním trendem a tomu se přizpůsobí i designéři, kteří se předhánějí v nejrůznějších motivech. V neposlední řadě je to samozřejmě dopad na zdraví a to nejen na to přírodní zdraví, ekologické láhve jsou prospěšné i pro to lidské, protože neobsahují žádné chemikálie a některé z nich dokonce filtrují vodu. Tak kterou si vyberete?

Bobble 
Jedna z nejpopulárnějších značek ekologických láhví a to především díky uhlíkovému filtru, který napomáhá k pití opravdu čisté a zdravotně nezávadné vody. K dostání jsou i sportovní verze, které jsou díky praktickému vyboulenému tvaru snadno udržitelné v ruce. Vybrat si můžete z různých velikostí i barev, filtr lze koupit náhradní.

Skleněné láhve 
Co může být více ekologické, než láhev, která není vyrobená z plastu. Skleněné verze asi úplně neoceníte na výlety či nošení v kabelce, nicméně vám skvěle poslouží například pro uchování domácích limonád při oslavách či venkovním pikniku. Ideální jsou tak spíše na doma.

Pevné plastové
V neposlední řadě si představíme pevné plastové láhve, které jsou oblíbené především díky barevným designům. Vybrat si můžete jednobarevné či s nejrůznějšími motivy, ať už jsou to zvířátka, kytičky či různobarevné nápisy. Parádu udělají ve škole, v práci, při cestování či sportování, zkrátka využití je univerzální. A proč jsou tak populární? Především proto, že něco vydrží. Oproti klasickým láhvím se nemačkají, nápoje zachovají déle čerstvé a díky širokému otvoru si do nich můžete přidat například ovoce a udělat si tak opravdu fresh nápoj!

Skládací na cesty 
Nechcete zbytečně tahat těžké láhve, když vyrážíte na cesty? Pořiďte si skládací ekologickou láhev, která nezabere skoro žádné místo ve vašem batohu. Láhev se zvětší až podle objemu tekutiny, kterou jí naplníte.A nemusíte se ani bát nepraktického držení či pití, na to vše designéři při vymýšlení mysleli.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bonami-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/butlers-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/amazon-com

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.