Doplňky pro tablety

0

Žijeme v době, kdy tablety pomalu začínají nahrazovat počítače a notebooky. Svou oblíbenost si zajistili především díky své velikosti a váze, protože se dají snadno přenášet a nosit v kabelce. Zároveň ale nabízí přehlednější a větší možnosti než telefon. Prodejci se snaží uživatelům vyjít co nejvíce vstříc, takže kromě modernějších technologií, kvalitnějších produktů a obrovskému výběru tabletů nabízí také nejrůznější možnosti, jak práci na tabletu usnadnit. V obchodech tak nejdeme doplňky a příslušenství, kterými rozhodně nepohrdne žádný vlastník tabletu.

Stylus
Název je možná trochu zvláštní, nicméně se nejedná o nic jiného než přístroj, který je podobný klasické propisce. S tímto nepíšícím perem můžete jednoduše ovládat jakékoli dotykové zařízení. Je tak ideální pro lidi, kteří mají problém s dotykovým ovládáním prsty. Další výhoda je v šetření displeje, na který zbytečně nevyvíjíme tlak. Při výběru se ujistěte, že se vám stylus dobře drží a že je kompatibilní s vašim zařízením.

Klávesnice
Jak již bylo zmíněno, tablety plnohodnotně nahradí i váš laptop. Někdy je ale trochu otravné psát na dotykové klávesnici na displeji. Pokud potřebujete vyřizovat e-maily nebo odpovídat na zprávy, nejjednodušší bude pořídit si k tabletu dodatkovou klávesnici. Tu dnes seženete v několika provedeních přesně podle svých potřeb. Vybrat si můžete z bezdrátových, voděodolných, tenkých, s čísly i bez, různě barevné a z různých materiálů.

Držáky
Ideální pomocník pro ty z vás, kteří tablet používají i třeba jako navigaci, Díky držáku tablet upevníte na autosklo raz dva. Další typ držáku nebo stojánků může posloužit pro ty, kteří tablet používají k sledování filmů a seriálů. Takové sledování je pak mnohem příjemnější.

Obaly
Asi jedna z nejdůležitějších věcí, která patří k základní výbavě. Obaly jsou nejen pro parádu, ale především pro ochranu. Dle typu tabletu jsou k dostání v nejrůznějším provedení, nejideálnější ale je obal, který funguje jako takové desky a přikryje kromě zadní strany i tu přední. Tablet je tak chráněný před prachem, pádem i ušpiněním. Dobrou věcí je i folie na displej, která prodlouží celkovou životnost a stejně tak chrání citlivý displej před poničením.

A co dál?
Svůj tablet můžete dále vylepšit o přenosné reproduktory a sluchátka. Dobrým pomocníkem je powerbanka, která slouží jako první pomoc v případě vybití zařízení. Nemusíte se tedy bát, že vám dojde baterie v místě, kde není žádný přívod elektřiny.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/smarty-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/4myapple-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/euronics-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/kasa-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.