Detoxikace – odstraňte škodlivé látky z těla!

0

V našem těle jsou škodlivé látky, které prostě někdy potřebují z těla ven. Odborníci i alternativní lékaři začínají lidem stále více a více doporučovat metody detoxikace pomocí detoxikačních náplastí. Detoxikační náplast je jednoduchá, účinná léčba při potížích s bolestmi zad, svalů nebo třeba i chodidel. Čtěte dál a pronikněte do tajů složení, účinnosti a vlastností detoxikačních náplastí.

Jednoduchá aplikace náplastí
Když si na noc přilepíte detoxikační náplast na nohy, přes večer, kdy je naše tělo regenerováno, začnou působit látky, které vyplaví usazené toxiny. Proběhne osmóza – fyzikální proces, při kterém se přesunou látky na místo, kde je jejich koncentrace vyšší. V tomto případě bude vyšší koncentrace v detoxikační náplasti, což znamená, že se toxiny odplaví z těla ven. Náplasti jsou zhotovovány z polopropustného materiálu, a tak se škodlivé látky dostanou ven a nikoliv dovnitř. Ráno, jakmile se probudíte, uvidíte rozdíl. Světlá náplast, která byla přilepená přes noc zhnědne a mnohdy i zapáchá. Tak každý zjistí, kolik měl v sobě škodlivin podle tmavosti náplasti či zápachu.

Blahodárný obsah
Detoxikační náplasti mají v sobě prospěšné látky, které v jednotné nebo kombinované formě dominují v jednotlivých druzích náplastí.

Jedná se například o bambusový ocet, dřevěný ocet, turmalín, chitosan, vitamín C, různé výtažky z bylinek nebo třeba dextrin.

Jak detoxikační náplasti pomáhají
Lidé, kteří detoxikační náplasti využívají si nemohou vynachválit zlepšení kvality spánku. Spí se jim lépe, spí déle a nerušeněji. Jiní zase oceňují to, že jim náplasti pomáhají s nepříjemným zápachem chodidel, zmírňují otoky a uvolňují svalstvo – tím také pomáhají od bolesti. Některým ženám zase pomáhá s hubnutím, které dlouhou dobu nepřišlo, protože byl jejich organismus takzvaně „zablokován“. Škodlivé látky díky náplastem vyšly ven a tak se může svalová hmota formovat a tuková naopak mizet.

Pro koho jsou vhodné
Jestliže cítíte, že jste v poslední době stále unavenější, máte pocity bolesti ve svalech, trpíte špatným rušeným spánkem nebo jen prostě chcete dbát o své zdraví, detoxikační náplasti vám nesmí chybět!

nohy

Balení
Náplasti se balí po 5 nebo více kusech v závislosti na tom, jestli chcete menší nebo větší balení. Určitě stojí za to, tuto alternativní formu léčby vyzkoušet a pozorovat, zda vám tento druh výrobku vyhovuje.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/slevolam-cz

O autorovi

Je mi 20 let. Studuji na vysoké škole v Brně. Ve volném čase čtu, kreslím a píšu články prakticky o všem, nejčastěji o módě, domácích zvířatech a turistice.