Darujte vzdělání

0

Jsou dárky, které nám vydrží chvíli a brzy se na ně zapomene, potom jsou tu ale dárky, které nám zůstanou na celý život. A nemusí se nutně jednat o něco hmotného. Pod pojmem vzdělání si většina z nás představí dlouhé sezení ve školních lavicích a to samozřejmě nezní jako dárek, který by pod stromečkem někoho dvakrát potěšil. Co ale vzdělání, které je kromě rozšíření mozkové kapacity i zábavou? Tak přesně takové jsou moje dnešní typy pro vás.

Jazykový kurz 
„Kolik jazyků znáš, tolikrát si člověkem.“ A já naprosto souhlasím. Nikdy není pozdě začít a navíc několik odborných studií potvrzuje, že studium jazyků dokonce pomáhá udržet mozek v kondici. Angličtina vládne světu, o tom nemůže být pochyb. Vyzkoušet ale můžete i jiný ze světových jazyků jako Španělština nebo Francouzština. Jazykové škola Tutor připravuje kurzy během celého roku na několika místech a pro všechny kategorie. Studovat ale lze také z pohodlí domova, pomůže k tomu stránka www.onlinejazyky.cz, která nabízí i dárkový poukaz a chlubí se mottem: nejlepší e-learning v ČR. Stačí si jen vybrat jeden z pěti jazyků a poté pravidelně usednou za počítač k interaktivním cvičením a nejmodernějším výukovým materiálům.

Kurz potápění 
Že vás nebo někoho z vašich blízkých vždy lákal život pod vodou? Není nic jednoduššího než se konečně odhodlat a přihlásit se na kurz potápění. Vyzkoušet můžete například pětidenní kurz potápění se zkušenými instruktory, který probíhá nejprve v bazénu a poté i ve volné vodě. Naučíte se základní pravidla i zacházení s přístrojem. Kdo ví, třeba vás to chytne a pak už se vydáte i na širé moře ke žralokům.

Nekonečný výběr
Pokud si nejste zcela jisti, který kurz by byl úplně nejlepším dárkem, nechte výběr na obdarovaném. Na stránka naučmese.cz dennodenně přibývají nejrůznější kurzy. Od kreativních kurzů jako malování na hedvábí, přes podnikatelské kurzy jako vedení a motivace zaměstnanců, až po psychologii a myšlenkový rozvoj. Nabídka je opravdu široká a pro člověka, který se rád dozvídá něco nového a ocení takové menší zpestření, by bylo nemožné nevybrat si. Potěšit tak můžete své blízké dárkovým poukazem. Oni už si pak jednoduše jen otevřou internetovou stránku, vyberou si z 9 kategorií, zvolí své město a ihned si mohou zarezervovat místo ve vybraném kurzu.

Sice jsem na začátku psala, že se jedná o nehmotný dárek, ale takový poukaz zabalený v krásné obálce přeci nezní špatně. Vždyť „obálkový systém“ funguje skoro v každé domácnosti a jaké bude překvapení, když tam pro jednou nebudou peníze, které obdarovaný hned utratí ani neví za co, ale poukaz na kurz, který přinese spousty nových zážitků!

 


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/naucmese-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/adrop-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/onlinejazyky-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/tutor-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.