Darujte nezapomenutelný zážitek

0

Každý z nás to zná. Ať už jsou to Vánoce anebo má některý z našich blízkých narozeniny, útrpně vymýšlíme, čím bychom je obdarovali. A ruku na srdce – hmotné dárky jsou moc protřelá klasika. Zato věnovat někomu zážitek, to je o něco vyšší úroveň. Proč někomu kupovat obyčejnou knížku, když mu můžeme darovat například let balónem? Spolehlivě na takový zážitek nikdy nezapomene.

Na nabídku nevšedních zážitků se specializují internetové obchody www.adrop.cz, www.armyzazitky.cz a www.newgo.cz.

  • ESCAPE HRY

Na pomyslném vrcholu nevšedních zážitků nepochybně dlí takzvané escape hry neboli únikové hry. Nejedná se přitom o žádnou počítačovou simulaci. Člověk se osobně ocitnou zamčeni v temné místnosti a mají jen hodinu času na to, aby se logickým uvažováním a selským rozumem osvobodili ven. Například obchod www.adrop.cz nabízí únikovou hru Exitgame, při níž je osoba uzamčena v bývalém atomovém krytu a musí se sama dostat ven.

  • PAINTBALL

V některých případech je třeba posílit týmového ducha a pro tento účel vývojáři vymysleli tzv. paintballové akce. Mohlo by se na první pohled zdát, že se jedná o trapnou dětskou zábavu, ale opak je pravdou. Paintball učí hráče rychle se rozhodovat ve stresových situacích a vyžaduje, aby si hráči navzájem bezmezně důvěřovali. Obchod www.armyzazitky.cz nabízí paintballovou akci Folmava, která se vyhledávána zejména firemními kolektivy.

  • KURZ PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ

Další v seznamu adrenalinových zážitků. Určitě není na škodu umět se v případě nouze o sebe postarat. Zajímavé je, že na samém počátku kurzu jsou účastníkům odebrány zápalky i potraviny. Cílem kurzu je naučit se rozdělávat oheň bez sirek, získávat potravu a vodu v přírodě, umět v přírodě nocovat a také zorientovat se v terénu. Kurz přežití vás zkrátka naučí přežít.

  • HISTORICKÉ EXPEDICE

Pokud jste skalní fanoušek dějin, tak takovýto dárek Vám jistě přinese mnoho radosti. O meznících v průběhu dějin lidstva často čteme, ale jen stěží si je dokážeme představit, natož je někdy zažít na vlastní kůži. Třeba taková Expedice Ardeny, která navlas kopíruje místa, kudy šly dějiny 2. světové války. Anebo Army den, který mapuje osvobození Západních Čech generálem Pattonem za 2. světové války.

  • LET BALÓNEM 

Pokud patříte mezi vyznavače adrenalinových zážitků, ale představa putování bývalým atomovým krytem je pro Vás přece jen moc, mohli byste zkusit kupříkladu let balónem. Obchod www.newgo.cz nabízí pobyt na hradě Buchlov včetně letu horkovzdušným balónem pro dvě osoby.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/adrop-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/armyzazitky-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/newgo-cz

O autorovi

Je mi 21 let, studuji na vysoké škole, mám ráda hudbu, četbu, filmy, ráda píši krátké články, povídky, eseje apod. Ráda budu psát o módě a nejnovějších trendech.