Dámské šaty na léto 2016

0

Konečně je zde nejkrásnější období roku, kdy my, ženy, můžeme konečně odložit dlouhé kalhoty a ze skříně vytáhnout pohodlné letní šaty. Ať jdeme na pláž, k vodě, do práce, či večer do města, šaty se hodí vždy a stejně tak i vždy udělají parádu. Zvláště i pro mužské oko, které jistě váš outfit ocení. Jaké šaty jsou ale trendy pro nadcházející letní sezónu? Pojďme se na to společně podívat.

Džínovina na prvním místě
Jen co odložíte džínové kalhoty, hned si tento trendy materiál můžete obléci v podobě šatů. Bude to totiž velmi in. Lehká džínovina, nejlépe propínací styl šatů, odhalená ramena a drobný pásek, to je zkrátka skvělá kombinace, která se vám bude hodit na běžné nošení do města. Sportovnější typy mohou zvolit bílé plátěné tenisky, pro elegantnější styl stačí zvolit vhodné sandálky. Nejen celé šaty jsou letos in, v džínovině totiž letí i tak zvané lacláče ve spojení se sukní.

Květinové děti
Určitě jste postřehli, že letošním velkým trendem v návratu do minulosti je móda ve stylu “květinových dětí”. V tomto případě se držme pouze té části s květinami, protože jaký vzor by mohl být v letním období vhodnější, než pestrobarevné šaty s květinovým vzorem? Modrý, červený nebo třeba žlutý základ šatů je rozhodně tou správnou volbou, zkrátka čím pestřejší, tím lepší. Co se střihu týče, pro tento typ vzoru se nejlépe hodí kratší šaty s rozšířenou sukní. Ideálním doplňkem budou jednobarevné barelínky.

Za princeznu
Bílá nebo světle růžová barva, odhalená ramena, splývavý styl, krajkový vzor. Přesně takový typ šatů bude stejně jako v předchozích letech v módě. Není se ani čemu divit, jelikož tento styl zkrátka ženám svědčí. Ať už si krajkové šaty oblečete na pláž, nebo zvolíte kombinaci s podpatky večer na taneční večírek, většinou jde o jistotu, kterou nic nezkazíte. Nezapomeňte ale zvolit pouze přírodní a lehký styl líčení, jakékoli výrazné by totiž pokazilo celkový dojem princeznovského nebo vílího dojmu.

V obchodech letos najdeme samozřejmě mnohem více stylů a vzorů, toto je ale letošní TOP 3. Ne každý styl ovšem svědčí různým druhům postavy. Proto si nejprve vyzkoušejte více typů a zjistěte, který je ten pravý pro vás. Silnější ženy by se měly zaměřit na skrytá ramena a splývavý styl šatů, případně rozšířenou sukni, která vytvoří dojem úzkého pasu. Ženy se širokými boky zase naopak musí zaujmou výstřihem. V obou případech je lepší zvolit šaty bez výrazných vzorů a barev, nicméně, je léto, takže ať už máte jakýkoli typ postavy, šaty by měly být nedílnou součástí našich šatníků!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/modino-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/answear-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.