Co si obléci na Silvestrovskou party 2015

0

Pokud se i vy letos chystáte poslední den v roce vyrzit do společnosti, určitě oceníte typ na skvělý silvestrovský outfit, který jsem pro vás vybrala. Zaměřila jsem se na kombinaci elegance a zároveň trochu provokatérského stylu, který vám určitě dodá na sebevědomí.

Dámy zapomeňte na kalhoty. Letošní Silvestr ovládnou šaty a to ne jen tak ledajaké. Odložte klasické černé koktejlky a zkuste trochu zaexperimentovat. Co třeba tyto  Dámské šaty s flitrovou sukní  od značky Vero Moda? Splní hned několik účelů: nikdo vás nepřehlédne, budete se cítit sexy a navíc jsou i ideální volbou pro taneční parket.

Odhalená ramena můžete zahalit do  černého blejzru Dalian od stejné značky. Černá koženka dodá outfitu trochu rockový nádech a přidá na sexy looku.

Nezapomeňte ani na správnou volbu silonek. Kvalitu i pohodlí vám bezesporu zajistí matné punčochové kalhoty Gabriella

Většina žen se shodne, že obuv je nejdůležitější část outfitu. Zde není prostor pro chyby, budete to vy, kdo ve špatně zvolených lodičkách bude muset trávit celou noc a pokud si chcete ušetřit zbytečné starosti, vybírejte pečlivě. V tomto případě platí, že méně je více. I nízký podpatek dokáže zázraky a vaše nohy opticky prodlouží. Takový účel jistě zajistí nadčasové kožené lodičky s prodlouženou špičkou.

Nakonec jsou na řadě doplňky. Do praktického psaníčka schováte vše potřebné a pro oživení tmavšího outfitu doporučuji zvolit toto černé s metalickým vzorem od značky Only.

Posledním podstatným detailem je šperk. Proplétaný náramek ve stříbrno-šedé barvě Joe Cool  je hravý, originální a zároveň nám ucelí celý outfit.

Doufám, že jsem vám přinesla alespoň drobnou inspiraci, jak oživit svůj silvestrovský večer a vy se v pohodlí protancujete až do novoročního rána.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/astratex-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bata-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.