Co podniknout na Valentýna?

0

Nemusíme zůstávat u tradičních hmotných dárků, můžeme do Valentýnské tradice zahrnout i něco zážitkového. Co třeba last minute zájezd, v podstatě kamkoliv?

Vlakem, autem i letadlem

Je jedno, jestli na horách ...

Je jedno, jestli na horách …

Valentýnské zájezdy mají mnoho podob, stačí se porozhlédnout v nabídce cestovních kanceláří nebo webů zprostředkovávajících ubytování.

Můžeme si objednat chatu v českých horách, týden v hotelu u evrospkého moře nebo se můžeme extrémně rozšoupnout a na deset dní si zaletět do Jihoafrické republiky…

Proč zrovna zájezd nebo společný pobyt kdekoliv?

... nebo u moře ...

… nebo u moře …

Právě proto, že jde o společnou akci. Nic v nás nenechá tak hluboký prožitek jako společné aktivity. Valentýnské srdíčko nebo šperk, kytička či krásné prádlo jsou sice super dárky, ale chybí k nim ten zážitek ze společného. Ten vznikne pouze pomocí společných aktivit, nejlépe na společném valentýnském pobytu.

Spojme pobyt i se společnou zábavou nebo pohybem

Zkuste najít takový zájezd nebo pobyt, kde se budete spolu moci věnovat aktivitám, které baví vás oba. Je jedno, jestli jde o plavání, lenošení v lázních, koupání v moři, běžkování, pěší turistika, létání nebo třeba mnoho návštěv kina a kaváren či restaurací v jednom víkendu.

... ale hlavně spolu

… ale hlavně spolu

Důležité je, abyste si v této činnosti odpočali oba dva a aby to pro oba byla příjemná varianta trávení společného volného času. Díky tomu, že naplníme společný volný čas vzájemnými interakcemi, posuneme se v myslích jakoby na počátek našeho vztahu, do fáze největší zamilovanosti. A to je přece smyslem Valentýna.

Valentýnský pobyt lze naplánovat dlouho dopředu, pak je s další slevou

Ne všichni chtějí dopřát obchodníkům mimořádný valentýnský výdělek, protože ceny se okolo Valentýna začnou šplhat nahoru. Pro příští roky můžeme zvolit nejen variantu slevových kuponů, ale také možnost zakoupení pobytu s velkým předstihem – pak bude výsledná cena příjemnější. A nám bude i během vysněného pobytu lehčeji na duši.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/cestovaniseslevou-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/pampeliska-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/cedok-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.