Co koupit k Valentýnovi?

0

Známý americký svátek u nás už zlidověl natolik, že každoročně se 14. února utratí ohromné částky nejen v květinářství, cukrářství, zlatnictví nebo prodejnách se spodním prádlem. Lidé si svátek oblíbili, respektive tak nějak museli oblíbit, protože pokud žijí v partnerském svazku, pak se očekává, že své drahé polovičce udělají radost v podobě pozornosti, dárku. Pravdou je, že často lidé hledají méně obvyklé možnosti, jak svoji drahou polovičku potěšit, aby to nebylo klišé, a ani moc kýčovité. Existují možnosti, jak si tento svátek užít a přitom potěšit i druhou polovičku.

Dárky pro ni

Jsou dárky, které pro ženu být tak nějak musí, jako jsou květiny, nějaká ta čokoláda, případně pak i prádlo. Jenže pro originalitu je vhodné zvolit i jiný dárek, než je klasika. Přitom nemusí jít o nějaké velké a drahé dary. Naštěstí v dnešní době to není složité, jelikož přímo na svátek svatého Valentýna je spjatý přímo s dárky, které jsou určeny přímo pro tento svátek.

Měkce a v teple

Většině žen je často chladno, radost udělají ženě krásné, stylové ponožky s motivy srdíček, ať už v červené, či růžové barvě. Mohou být i zateplené, třeba s jemnou ovčí vlnou. Tak budou i v období zimy nohy v teple a navíc udělají ponožky radost, jako pěkný dárek. Radost udělá i roztomilé pyžamo, nebo župan, opět s motivy srdíček, například. Romantický polštář může udělat mnoho radosti, obzvlášť proto, že slouží jako dekorace, ale i funkčně v posteli. Zamilovaná žena pak bude ráda usínat na měkkém dárku od milovaného muže.

Láska i po letech

Pokud jste spolu již delší dobu, nejspíš se znáte natolik, že víte, co ten druhý očekává, co má rád a co mu udělá radost. Nicméně i tak dokáže potěšit univerzální dárek a to snad jakýkoli rámeček, existují i ty ve formátu srdíček, ikonické označení „love“ apod. doplnit foto-rámeček společnými fotografiemi, nebo třeba koláží fotek. Ženu lze rozmazlit i třeba skvělými a romantickým pobytem ve wellness, či podobných zařízeních. Dnes není tolik složité vybírat a hledat, nabídky, zejména pak slevových portálů se hemží.

Dárky pro něj

Říká se, že láska prochází žaludkem, proto pro svého milého je vhodné připravit skvělou večeři, pokud však nejste zrovna kuchařka, je vhodné naplánovat a zamluvit stůl v oblíbené restauraci. Obvykle na svátek svatého Valentýna restaurace připravují i speciální valentýnské menu. Jako dárek je vhodné darovat muži něco užitečné, jako třeba lávek speciálního valentýnského vína, případně hrnek s vlastním potiskem. Muži také rádi mlsají, proto ho neurazí krabice čokoládových pralinek, nebo čerstvě upečené cupcaky.

Na co je dobré pamatovat

Pokud chcete muži darovat nějakou užitečnou věc, rozhodně není potřeba, aby motivy byly srdíčka a klasické barvy jako červená a růžová. Pro muže jsou vhodné i například černá osuška s malým srdíčkem, podobě jako ponožky. Když už máte spolu strávit společný večer, ale v soukromí domova, pak je vhodné mimo večeře naplánovat i společnou koupel, neměly by chybět svíčky, hudba i příjemná vůně. Také je potřeba pamatovat na víno, třeba v dárkovém, speciálním balení. To se bude hodit na večer, ale třeba i na později.

Dárek pro partnera by měl být především určen z lásky, podle toho, jak se partneři navzájem znají a jak si vyjadřují lásku.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/darcik-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/eslev-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/uzasne-darky-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.