Co je Huami PAI?

0

Huami Amazfit se stala poslední v poslední době celosvětově úspěšnou značkou, která si své fanoušky našla díky dlouhé životnosti baterie, mnoha sportovním funkcím nebo monitoringu zdravotních ukazatelů. Možná si říkáte, co je Huami PAI technologie, která se u nositelností od této značky objevuje. Co umí a k čemu slouží, To vám hned prozradíme!

Co je PAI?

Personal Activity Intelligence, to je spojení, ze kterého zkratka PAI pochází. Jde o měření založené na vědeckém základu, o měření, které personalizuje výsledky naměřené srdeční činnosti. A nejen to, také tvoří doporučení, kolik aktivity by daný člověk denně podniknout, aby zůstal zdravý. Jde o inteligentnější přístup k měření srdeční činnosti a jeho interpretace, což napomáhá k mnohem zdravějšímu způsobu provádění cvičení.

Co je Huami PAI

Jak PAI funguje?

Přístroj měří vaši srdeční činnost během celé doby trvání vaší aktivity, a to i v případě té aktivity, jejíž součástí nejsou kroky. Výsledky přetransformuje do PAI skóre, přičemž cílem pro zdraví je dosáhnout skére 100 PAI během 7 po sobě jdoucích dnů.

PAI skóre se vytváří se zohledněním fyziologických dat každého majitele hodinek nebo náramku. Zohledňuje se věk, pohlaví, maximální tep, tep během odpočinku a reakce těla na cvičení. Proto musí každý podniknout jinou míru aktivit, aby získal skóre 100 PAI.

Výhody PAI pro uživatele

Snadno interpretovatelné výsledky měření aktivity

Bylo vyzkoušeno, že lidé, kteří si dlouhodobě drží PAI skóre nad 100, mají nižší riziko rozvoje onemocnění vysokým tlakem, srdeční chorobou nebo diabetem druhého typu. Dlouhodobé dosahování PAI skóre nad hodnotu 100 proto přináší dlouhodobé zdravotní výhody.

Opravdová personifikace podle dat každého jednotlivce. Každý může mít míru aktivity vhodnou pro udržení zdraví nastavenu zcela jinak. Hodinky s PAI můžete koupit třeba na Alza.cz


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.