Chybí vám motivace? Kupte si knihu!

0

Každý z nás se někdy ocitne v bodu, kdy zkrátka neví jak dál. Nejčastějším důvodem je motivace, kterou často postrádáme. Ať už jde o hubnutí, změnu zaměstnání, přestěhování se, začátek vlastního podnikání nebo změnu životního stylu, všechny vaše plány mohou pohořet právě kvůli chybějící motivaci. Právě kvůli tomu se spousta úspěšných lidí snaží inspirovat ostatní a píší o tom celé knihy! Pokud i vy potřebujete novou vzpruhu do vašeho života, oživte svou knihovnu o jednu ze smysluplných knih, které vám rozhodně nějakým způsobem změní život.

Stravování
Pokud stále hledáte tu správnou motivaci pro změnu stravovacích návyků, na trhu pravděpodobně nenajdete lepší knihu než je Jídlo na prvním místě. Jde o knihu, která vám pomůže pochopit, jak funguje naše tělo a zároveň je i  návodem na 30 denní přísný program, který ale přinese zázračné výsledky a pomůže vyřešit spoustu zdravotních komplikací. Nemusíte se bát odborných slov, vše je vysvětleno i pro úplné laiky.

Sport
Příběh Riche Rolla, který prožíval krizi středního věku, ale nehodlal se s tím smířit, najdeme v knize Hledání ultra. Úspěšný boj s nadváhou, pravidelný trénink a nakonec i výhra v náročných ultra běžeckých závodech. I to se dá zvládnou, když vám je přes 40.

Podnikání
Kniha, která by měla být povinnou učebnicí pro všechny, kteří chtějí začít s podnikáním, a nebo již podnikají, ale stále tápou, nese název Začněte s PROČ. Seznámí vás s myšlenkami lidí, kteří mají jedno společné, jejich první otázka vždy zněla: Proč? A právě to je základním jádrem této oblíbené knihy o úspěšných lidech a firmách.

Finance
Kniha, která vám prý otevře oči co se pohledu na školu, práci a peníze týče. Bohatý táta, chudý táta pojednává o využití zdravého rozumu až k vrcholu finanční nezávislosti. Neslibuji vám, že po přečtení se ze dne na den stanete milionářem, určitě vás ale namotivuje ke změně vašeho myšlení o penězích.

Osobní život
Poslední oblastí motivace o které pojednává spousta knih je váš osobní život a růst. Aleš Kalina je přední český kouč a řečník, který vydal i knihu s názvem Emoční rovnice, ve které se vás bude snažit naučit, jak pracovat s vlastní hlavou a donutit vaši mysl jít tím správný směrem. Slibuje, že nakonec najdete řešení problémů, na které jste dosud nenašli odpověď.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/martinus-cz

O autorovi

Je mi 20 let, momentálně studuji v zahraničí obor cestovní ruch. Ve volném čase fotografuji, sportuji a píši články. Nejvíce mě zajímají témata jako sport, zdravý životní styl, móda a design.