Chcete okouzlit světlem?

0

Ať už chcete udělat příjemnou atmosféru pro své přátele a známé na domácí párty anebo si pro sebe a svou rodinu zajistit příjemné světelné prostředí v bytě anebo na zahradě, sáhněte po moderních LED svítidlech. Co tak výjimečného nebo příjemného nabízejí?

Provoz za nula

Některá svítidla určená pro exteriér jsou schopná se nabíjet ze sluníčka. Takže jejich provoz, ať je budete mít doma jakkoliv slouho, vás nebude stát ani korunu. A díky sluníčku a moderním technologiím budete každý večer i noc mít příjemně osvětlenou zahradu. Světlo stačí zapíchnout do země.

Tohle samo o sobě není nic nového – ty nejnovější kousky totiž už dokáží i plavat na hladině vody, aniž by jim to jakkoliv ublížilo. Takže i bazén, jezírko či rybníček můžete mít v noci příjemně osvětleny. Na hladině se navíc efekt osvětlení násobí odrazy o vodní hladinu.

Jedno světlo, spousta barev

Domů i ven si můžete pořídit také chytrá světla, která dokáží svítit mnoha různými barvami. Mezi ně patří i ta, která můžete ovládat pomocí smartphonu anebo jiného chytrého zařízení. Světlo bude svítit vždy tou barvou, kterou na mobilu nebo na ovládání světla nastavíte.

Takže se ve svém obýváku můžete pustit do podzimního lesa nebo do slunného letního dne. Stačí jen na smartphonu nastavit podle vaší aktuální nálady a je to.

A co třeba světelná show?

Ano, i to si dnes jde doma přichystat. Stačí k tomu několik světelných panelů, které můžete navzájem propojit mezi sebou a prostě pomocí telefonu naprogramovat. Hledejte je v obchodech pod označením modulární osvětlovací systémy.

Umožní vám vytváření animací libovolné rychlosti, barevnosti a typů přechodů mezi nimi. Díky těmto panelům si můžete designovat a programovat světelné show na různé příležitosti. A ani instalace není složitá – stačí je namontovat na jakýkoliv rovný povrch.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/euronics-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/mall-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.