Boty na jaro 2017

0

Jaro se kvapem blíží. Nové boty do šatníku se budou jistě hodit, protože sněhulím i teplým vysokým kozačkám odzvonilo. Nyní je potřeba se vybavit svěžími jarními kousky, které budou dokonale doplňovat celkový out-fit nositelky.

Co musíte mít

Letošní jaro musí mít každá žena v botníku metalické tenisky s třpytkami či kamínky. Čím více budou blyštět a zářit, tím vlastně lépe. Takové tenisky se hodí nejen k džínům, legínám, ale i sukni, dokonce klasické romantické. Metalické tenisky budou mocným základem každého správného botníku moderní ženy. Bez nich se prostě krok bude dělat stěží. Metalické tenisky jsou to, na čem se dále bude stavět.

Tenisky jako důležitý prvek

Obecně nejen metalické tenisky, ale tak nějak všechny tenisky. Bez tenisek to na letošní jaro snad ani nepůjde. Budou se nosit obecně, kamkoli. Provedení, barvy, vše, co komu vyhovuje. Důležité je, aby tenisky seděly, byly pohodlné. Obecně se letos bude svět bot a obuvi zaměřovat na pohodlí a tak nějak obecný užitek. Pryč jsou doby, kdy se noha musela vměstnat do příliš úzké a nepohodlné obuvi. Letošní trendy velí pohodlí, které je důležité nejen pro pohodu nositelky, ale obecně i pro zdraví nohy.

Westernové speciality

Boty ve western stylu nejsou zdaleka passé. Právě naopak. Pokud kotníčkové boty s třásněmi, nebo jiné ve western stylu v botníku schováváte, pak nyní je ten pravý čas je vytáhnout a oprášit je. Na jaro se budou hodit, budou viděny na každém rohu. Nízké kozačky, nebo kotníkové boty ve western stylu jsou to, co uživí botník a bude se hodit snad ke každému modernímu trendy jarnímu outfitu, jako jsou džíny, krajka a třpytivé aplikace.

Platformy

Pohodlí zařídí i populární platformy. Zvláště se vrací boty, které vypadají jako tenisky s platformou. Ty budou na jaro 2017 naprostým hitem. Jsou pohodlné, a k out-fitům budou naprosto nepostradatelné. Takové boty nemůže váš botník nemít. Platforma rozloží váhu těla a tak nohy nebudou tolik otékat, tlačit a v nepohodlí. Naopak budou v moc příjemném prostředí, kde bude dostatek místa, ale i došlap bude jako ve vatičce. Platformy umí zařídit to pravé pohodlí. Boty s platformou jsou a budou hitem a tak je musí mít každá správná žena.

Lodičky kouzelné a nápadné

Milovnice lodiček také nemusí věšet hlavu, že tenisky a jiné pohodlné boty s platformou vyřadí lodičky zcela ze hry. Nesmrtelné úzké podpatky a klasické lodičky se prostě budou stále nosit, bez možné změny, nesmí být však ochuzeny o důležité prvky, jako je metalický odlesk, kamínky, třpytky anebo krajku, či džínsovinu. To všechno je dovoleno, a bude se nosit. Ideální je pak kombinace černé se zlatou, jako naprostý hit. Podpatek se bude sice rozšiřovat, ale ne nějak závratně.

Džínové kozačky

To, co zatím ještě tolik nepropuklo, ale může se snadno očekávat, jsou džínové kozačky. Jejich popularita bude postupně stoupat, ale v jeden moment nastane doslova honba za džínovými kozačkami. Proto je zapotřebí si je včas vybrat a zvolit. Může být otevřená špička, důležité ale především je, aby kozačka kopírovala lýtko. Musí být zcela štíhlá, natahovací. Důraz je kladen právě na tuto oblast. Džínové kozačky mohou být také vybaveny krajkou.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/bata-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/deichmann-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/vivaboty-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.