Boty, které v zimě 2017 musíte mít

0

Příchod nového roku v žádném případě ještě nekončí zimu, spíše právě naopak. Proto je potřeba si ještě vhodné módní kousky pořídit. Třeba i v povánoční či novoroční slevě. Zima tu ještě minimálně dva měsíce bude, a proč tak nevyužít skvělou možnost, jak si rozšířit botník a současně nejen zahřát nohy, ale také prakticky ušetřit nějaké peníze. V současné době je to ideální možnost, jak mít perfektní a krásnou módní obuv.

Boty na zimu 2016 – 2017

Rozhodně není vhodné výběr obuvi nějakým způsobem podceňovat. Obzvláště v zimě. Pokud budou vaše nohy v teple a suchu, rozhodně tak výrazně snížíte možnost vzniku nemocí, zvláště klasických nachlazení či chřipek. Boty je tak potřeba mít plně funkční, ale i tak je možné je mít módní, vzhledné a pohodlné.

Co ještě musíte mít

kozackySemišové slim kozačky

Jednoznačně top ze všech zimních bot jsou letos vysoké semišové kozačky nad kolena. Jsou nahazovací a přímo přilnou k dolní končetině. Když zvolíte černou barvu, ihned vám opticky zeštíhlí a prodlouží nohy. Moderní jsou i barvy šedé nebo béžové, s černou však chybu neuděláte. Vysoké kozačky letos letí a určitě ještě i příští zimu v nich uděláte dost parády. Pro ženy, které rády nosí legíny, nebo sukně jsou prakticky tyto vysoké a matné kozačky nepostradatelné.

Sněhule s kamínky

Do zimy jsou skvělé a také hodně trendy sněhule. Tuto zimu se nosí i ty nízké, občas nazývány jsou zateplené tenisky. Vypadají podobně, ale jsou vyšší a právě určeny do sněhu. Sněhule jsou také často zdobeny kamínky, třpytkami, kožešinou a jinými ozdobami, působí moderně a navíc jsou i plně funkční. Pokud se pohybujete v místech, kde je sníh častý, anebo často v zimě vás studí nohy, takové moderní sněhule vám rozhodně nesmí chybět. Budete trendy, ale i v pohodlí, teple a suchu.

silne-podrazkyZpevněné podrážky

Možná znáte, jak je nepříjemné, když vzjdete ven v kozačkách a hladká podrážka na zledovatělém povrchu klouže. Rovinky se dají, ale kopce a zátočiny jsou noční můrou. Na to přišlo již mnoho lidí a uvědomění si, že zima si s námi často hraje a pro přechod venkovním prostředí je důležité, aby podrážka zimní obuvi byla dost silná a odolná proti kluzkým povrchům. Moderní jsou tak letos i zpevněné podrážky a silné podpatky. Jehlovým tuto sezonu odzvonilo, trendy přejí masivním podrážkám i podpatkům.

mokasinyVysoké mokasíny při mírné zimně

Trendy jsou také tak zvané vysoké mokasíny, tedy nazouvaní, kotníkové boty, po stranách s textilní, strečovou aplikací, jež umožní pohodlné nazutí a vyzutí, přičemž bota nohu obepne. Nejedná se sice o obzvlášť teplou obuv, ale pro začátek a konec zimy velice pohodlná a moderní. Navíc i podle posledních módních trendů. Vhodné jsou klasické vysoké mokasíny, anebo gumové provedení, vhodné do deště. Takové boty jsou na trhu k dostání nejen v několika různých barvách, ale i provedení, s potiskem a tak dále.

Především pohodlí a teplo

Pryč jsou trendy, které diktovaly nepohodlí, zejména v zimně, kdy se boty promáčí, nebo se na kluzkém povrchu nedá jít. Tuto zimu jde především o důležitou nositelnou i v ukrutných mrazech, nebo při sněhovém tání. I tak zůstane vaše noha v teple a suchu.


Kupóny

https://www.kuponovnik.cz/obchod/bata-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/footshop-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/botyhaix-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/botymagnum-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/designshoes-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/shooos-cz
https://www.kuponovnik.cz/obchod/deichmann-cz

O autorovi

Autorka článků pro blog.kuponovnik.cz. Mimo psaní článků se zajímá převážně o módu a nekonečný svět krásy a zdraví. Speciálním odvětvím, které ji nenechá chladnou, jsou boty, obzvlášť ty na vysokých podpadcích. V článcích pak spojuje vlastní zkušenosti spolu s načtenou literaturou.