Barvy interiéru můžete měnit třeba podle ročních období

0

Jasně, barvu podlahy vybíráme na dlouhé roky dopředu, kuchyňskou linku také (pokud nechceme každou chvilku tapetovat dvířka), ale to ostatní můžeme přizpůsobovat. Jak?

Nábytek v neutrální barvě

Základem je zvolit si dřevěný nábytek v neutrálních přírodních barvách tak, aby se jeho odstín v našich očích přizpůsobil každé barevné změně, kterou uděláme. No a ten zbytek interiéru až si budeme měnit podle potřeby.

Samolepky se neokoukají

Samolepky na zeď jsou variabilním systémem doplňování designu naší domácnosti. Můžeme volit malé, velké, barevné i v jednom odstínu. Zejména v dětském pokoji s nimi způsobíme mnoho radosti. Samolepky se dobře aplikují, dobře odstraňují a jsou vyměněné poměrně rychle.

Napínací potahy na sedačky

Jestliže se nám už okoukala naše sedačka či křeslo, můžeme si na ně pořídit napínací potahy. Nabídka barev je široká a jistě se do našeho interiéru trefíme něčím zajímavým nebo naopak přesně padnoucím.

Polštáře a polštářky

Útulnost našeho domova nám zajistí také polštáře a polštářky. Možnosti, jak je obléci, jsou nepřeberné. Můžeme je stylizovat do absolutního kontrastu se zbytkem interiéru, nebo je naopak můžeme nechat krásně ladit a splývat s okolím, podtrhnout tón a styl, který jsme si zvolili.

Drobné doplňky můžeme dostávat jako dárky

Ať si říká, kdo chce, co chce, na detailech stojí a padá celý interiérový design. Doplňky mohou být někdy pro náš rozpočet drahé, ale to nebrání tomu, abychom jejich nákupem zaúkolovali rodinu a známé. Formou dárku. Získáme na tom všichni – my budeme mít super doplňky, našim blízkým odpadnou starosti s tím, co nám vymyslí k narozeninám či pod stromeček!

 

Jakou barvu jste zvolili pro letošní jaro? A co přichystáte na léto?


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/dekortextil-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/design4life-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/decodoma-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.