Army zážitek: dokonalý dárek pro opravdové muže

0

Máte doma akčního muže, který se do všeho vrhá po hlavě a ničeho se nebojí? Nechcete mu k narozeninám i Vánocům dávat pořád dokola okoukané hodinky, košile, nebo v nejhorším případě dokonce ponožky, papuče apod. My vám poradíme, jak jej pořádně překvapit!

Oblíbené dárkové vouchery
Poukazy na zážitky jsou v posledních letech velkým hitem a stále více lidí jimi obdarovává své blízké při nejrůznějších příležitostech. Koupit voucher na nějaký tradiční i netradiční pobyt je poměrně snadné a zároveň se málokdy setká s neúspěchem. Vždyť komu by se nelíbil prodloužený víkend v malebném hotýlku? Kdo by pohrdnul dárkovým poukazem na večeři o několika chodech do své oblíbené restaurace?

Buďte originální
S wellness pobyty se v poslední době roztrhl pytel, majitelé nejrůznějších ubytovacích zařízení se předhání v tom, aby zákazníkům nabídli něco navíc. Rozšířené jsou i poukazy do všech tipů restaurací, a proto se čím dál více lidí snaží přece jen vymyslet něco originálního a neokoukaného. Let balónem nebo jízda luxusním autem už taky spoustu lidí příliš nepřekvapí. Pokud vám už však dochází fantazie, co se týče zážitkových dárků, a zároveň chcete být opravdu originální, máme pro vás nápad na dárek pro opravdového muže! Takový je army zážitek, který ocení nejen každý nadšenec military stylu, ale i milovník historie a všeho, co s ní souvisí.

Dárek na míru
Skvělým dárkem k narozeninám může být například poukaz adrenalinovou paintballovou akci. Z takového dárku nebude mít radost jen oslavenec, ale budou do něj moci zapojit i své přátele. Tento typ akce může být i nezvyklým způsobem, jak utužit kolektiv ve firmě. Naopak milovníci vojenské historie mohou podniknout cestu časem a vrátit se na místa, kde proběhly důležité vojenské operace druhé světové války. Vše navíc probíhá velmi stylově, zážitek je tedy opravdu autentický. Na své si však přijdou i dámy, dámská jízda zahrnuje bohatou škálu aktivit a zážitků, při kterých se zaručeně odreagujete, například na velmi originálně pojaté rozlučce se svobodou.

Zážitky k nezaplacení
Není divu, že se dárkové poukazy na zážitky těší tak velké oblibě. Všechno je pomíjivé, ale vzpomínky nám zůstávají a vždy se v nich rádi vracíme k netradičním událostem. Pokud se navíc jedná o opravdu originální zážitek, radost je dvojnásobná! Získáváme tak neopakovatelné zkušenosti, které se člověku nenabízí žádný den.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/armyzazitky-cz

O autorovi

Zajímá se módu, cestování, vaření, zdravý životní styl a vše, co k tomu patří. Na našem blogu vám přináší zaručené tipy na aktuální trendy, kosmetické novinky, nejrůznější vychytávky do domácnosti, nápady na výlety a mnoho dalšího.