5 věcí, které potřebujete znát o aplikaci Honor Band 5, než si ho pořídíte

0

Pro ty z vás, kdo si právě pořídili Honor Band 5 nebo se na jeho koupi teprve chystáte, je jistě těžké se rozhodnout, se kterou aplikací jej spárujete, případně o něm a jeho aplikacích dokonce ještě vůbec nic nevíte. Jenže zrovna spárované aplikace jsou to, co definuje použitelnost náramku a jeho užitečnost pro vás jako uživatele. Měli byste si vybrat Miija APP? nebo snad raději Google Fit? A půjde s ním Honor Band 5 vůbec propojit? Odpověď je NE! Honor Band 5 podporuje pouze aplikaci Huawei Health Sports. A žádnou jinou s ním nespojíte.

Protože můžete Honor Band 5 spojit jen s jednou aplikací, přinášíme seznam základních nebo neopakovanějších pěti otázek, kdy odpovědi na ně, které tu také uvedeme, snad pomohou v lepším využití náramku nebo v rozhodnutí, zda do jeho koupě jít.

Honor Band 5
Honor Band 5

1. Jaká aplikace je potřeba ke spárování náramku s telefonem či tabletem?

Je to již zmíněná Huawei Health Sports APP.

2. Kde si můžete stáhnout Huawei Health Sports APP?

Pro Androidy: Hledejte tuto aplikaci v Google marketu nebo ve vašem mobilu pomocí Google Play či v jiném prostředí, které je ve vašem telefonu definováno pro koupi či stahování aplikací právě do vašeho telefonu.

Pro iOS: Hledejte Huawei Health Sports APP v Apple App Store.

Honor Band 5
Honor Band 5

3. Může se Honor Band 5 spárovat s aplikací Google Fit, aby sdílel data s přáteli?

Verze softwaru Honor Band 5 nepodporuje spárování a synchronizaci s Google Fit, nelze do ní exportovat data a sdílet s přáteli.

4. Šlo by umožnit synchronizaci Honor Band 5 náramku s Google Fit, aktualizováním firmaware?

Nikoliv, možné to není.

Honor Band 5
Honor Band 5

5. Když jsou Abdroid telefony a Apple telefony spojeny s Huawei Health Sports App, fungují stejně, respektive dělají stejné úkony?

Ne, telefony s Android a s iOS budou fungovat v některých prvcích jinak, když je spojíte s aplikací Huawei Health Sports App. Například u iOS nebude fungovat dálkové ovládání fotoaparátu, nebo elektronická jízdenka. Přes náramek nepůjde v iOS ani vytáčet hovor v telefonu. Zmíněné úkony jdou v Androidu zcela hladce.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.