5 tipů co vzít s sebou jako pozornost pro hostitelku

0

Chystáte se ke kamarádce na pyžamovou párty? Po dlouhé době jedete ke známým na víkend? Kamarádka vás pozvala na kolaudaci bytu? Pro každou z těchto situací bude potřeba vybrat nějakou drobnost jako pozornost pro hostitelku. My pro vás máme několik tipů, které zaručeně nezklamou.

1. Kosmetikou nepohrdne žádná

Každá žena o sebe ráda pečuje, a proto si můžeme být jistí, že pokud zvolíme kosmetickou dárkovou sadu, neuděláme chybu. Jediné, na co si musíme dát pozor, je případná alergie hostitelky na některou z látek (jestli může používat běžnou kosmetiku nebo jen speciální) anebo averze vůči některým vůním. Když ke kosmetice objednáme rovnou i taštičku, bude náš dárek praktický hned dvakrát.

2. Veselé dárky navodí příjemnou atmosféru

Když hostitelku podaruje vtipným dárkem, budeme se všichni cítit vesele naladění hned od začátku akce. Dokonce bez ohledu na to, jestli nás před tím nakrknul šéf v práci nebo některý z příbuzných doma…

Nabídka veselých dárků je na trhu široká. Jak mezi nimi vybrat? Stačí se zaměřit na něco, co chceme dárkem zdůraznit. Třeba zaryté golfistce dáme hrníček s golfovou jamkou i holí, milovnice čokolády zaručeně ocení pokladničku, do které si bude právě na tento zázrak kulinářství střádat.

3. Luxusní zmrzlina zpestří odpolední kávičku

Pokud jedete ke známým na odpolední kávu, jistě přijde vhod vynikající zmrzlina 2AD. U nás ji prodávají mimo jiné v Bon Food. Zmrzlinu 2AD vyrábí zmrzlinář, pro kterého je zmrzlina vášní. Na výsledku je to znát. Výroba je pouze malá a rodinná, ale jistě se dostane i na vás.

A mimochodem, v 2AD zmrzlinách je použit jako stabilizátor karubin, což jsou mleté karubové boby, které mají příznivý účinek na střevní mikrofloru a také na hladinu cholesterolu.

4. Kávička v celku, pomletá anebo v kapsli?

Pokud chceme hostitelku podarovat kávou, vždy si zjistěme, jaké má doma vybavení pro přípravu kávy. Pokud má dokonalý stroj, který namele kávu těsně pře přípravou, byl by nesmysl kupovat kávu mletou. Naopak do kávovarů na kapsle musíme pořídit jen kapsle a ještě ke všemu ty správné…

5. Vlastní styl

Jestliže nejraději dáváte dárky vlastní výroby, stačí obhlédnout e-shopy s materiálem na tvoření, projít si inspirace a jde se na to.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ dárku, hlavně se dobře bavte.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/ageo-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/vmd-drogerie-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bonfood-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/avon-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.