5 ověřených rad, jak chránit své dítě na iPadu nebo na iPhonu

0

Problémy rodičů s ochranou dětí na internetu jsou opravdu velké. Na internetu se totiž nachází obrovské množství nevhodných informací, her nebo obrázků a videí, které mohou mít na děti negativní dopad. Právě z tohoto důvodu spustil Apple tzv. rodičovský nástroj, který najdete v nejnovějších aktualizacích iOS. Můžete díky němu monitorovat své dítě v reálném čase a zjistit, co vlastně na internetu dělá.

Ochraňte si mobil sklem

Prvním krokem ke spokojenosti je ochrana samotného telefonu. Dítě je známé tím, že je plné energie a dynamiky, což nemusí být pro vaše iOS zařízení zrovna to nejlepší. Zařízení může kdykoliv spadnout na podlahu a rozbít se.

Právě proto byste ho měli ochránit nejen sklem, ale také ochranným krytem, ​​které budou ochraňovat vaše zařízení ze všech stran. Jeho vysoká ochrana zajistit dlouhou životnost zařízení, takže vaše dítě bude moci plně využívat jeho aplikace.

Chránit děti před iPhonem nebo iPadem?
Chránit děti před iPhonem nebo iPadem?

Skvělé jsou takové kryty, které jsou extrémně kompaktní, tlustší a vyrobené z vysoce kvalitního materiálu.

Používejte správné blokování přístupů

Zabránění přístupů do vybraných aplikací nebo na nevhodné stránky je vcelku jednoduché. Díky těmto ovládacím prvkům si vaše dítě nebude moci prohlížet stránky s násilným nebo erotickým obsahem, což je opravdu skvělé.

Aplikace rodičovské kontroly se stala oblíbeným nástrojem pro rodiče, kteří ji používají k prevenci před kybernetickým útokem, před podvody nebo před nevhodnými stránkami s násilným nebo erotickým obsahem. Přístup k webovým stránkám se sice snížil, ale monitorování a kontrola budou konstantní. Nastavení je pak velmi jednoduché.

Stáhněte si rodinné sdílení

Apple jednoduše podporuje rodinu, a je to patrné i díky Family Sharing, rodinnému sdílení. Je to aplikace, pomocí které si můžete stahovat obsah a ukládat jej do služby Family iCloud. Přidáním a sdílením kontaktů ve službě Cloud může člen rodiny sledovat nebo zabránit přidání věcí z jiného zařízení. To znamená, že vaše zařízení se objeví ve skupině sdílených pro úplné monitorování a kontrolu.

Chránit děti před iPhonem nebo iPadem?
Chránit děti před iPhonem nebo iPadem?

Pokud tedy nastavíte přísné hranice pro vaše dítě tím, že mu poskytnete rady a přidáte jej do Cloudu, bude vědět, kde je jeho pozice a nedostane se dál. Služba však není schopna omezit nebo blokovat aplikace vašeho dítěte, které způsobují nižší ochranu zařízení. Proto funguje rodinné sdílení spíše pro menší děti.

Zabraňte úrazu elektřinou

V dnešní době se dostávají mobily a tablety do rukou i nejmenším dětem. A tak se může stát, že se příliš přiblíží k zásuvce, když se bude používaný telefon zrovna nabíjet a podobně. Vždy dítě kontrolujte a zabraňte vážným úrazům elektřinou!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/alza-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/amazon-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.