3 tipy pro zvýšení jasu u náramku Xiaomi Mi Band 2

0

Používáte chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2, ale máte občas pocit, že venku na slunci na něm těžko cokoliv přečtete, a to i když si displej zastíníte rukou? Máte pocit, že je situace horší, než byla při koupi náramku nebo v prvních měsících užívání? Důvodů může být několik. Poradíme vám tři kroky, jak dosáhnout u náramku Xiaomi Mi Band 2 vyššího jasu.

Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2

Krok číslo jedna

Jas obrazovky náramku Xiaomi Mi Band 2 se snižuje postupně s tím, jak se vybíjí baterie. Takže pokud je jeho baterie na nízké úrovni nabití, zkuste ji nechat chvilku dobíjet. Pak bude náramek svítit zase o něco jasněji.

Krok číslo dva

Jestliže to nebylo téměř vybitou baterií, může být nižší úroveň jasu daná módem, ve kterém náramek používáte. Pokud totiž máte zakázáno rozsvítit displej při zvednutí zápěstí, má náramek nastaven šetřící režim, což je dáno právě tím, že si nepřejete rozsvěcování při každém pohybu zápěstí směrem k očím.

Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2

Změnit to můžete v aplikaci Mi Fit, kde půjdete do Profilu. Tady klikněte na Mi Band 2 a umožněte rozsvícení obrazovky při zdvižení ruky. Teď už náramek nebude v úsporném režimu, a tak by jas displeje měl být o něco vyšší.

Krok číslo tři

Jestliže nepomohlo ani zrušení spořivého módu, může být výraznější snížení jasu způsobeno i posledním firmwarem, přesněji řešeno jeho poslední aktualizací. Ta totiž zavedla nižší jas. Jestli poslední formware ještě nemáte, tak jej ani nepovolujte. Pokud už se vám nainstaloval (máte povoleno automatické aktualizování firmware), můžete (na vlastní riziko) vrátit verzi předchozí.

Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2

Konkrétně se jedná o verzi Mifit V3.2.1. Nainstalujete „Notify & Fitness for Mi Band APK“. Do paměti telefonu nakopírujete soubory .fw. A pak už jen spárujete Xiaomi Mi Band 2 se starší verzí aplikace. jenže to není bez rizika, čehož si musíte být vědomi.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/tipa-eu

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.