3 snadné kroky k výměně pásku na Huawei Band 3

0

Máte Huawei Band 3 a chtěli byste na něm vyměnit pásek? Na první pohled to vypadá, že se pásek vyměnit nedá, ale to je jen zdání. Stačí se na něj pořádně zaměřit – a uvidíte, že je tu skrytý čudlík, který zajistí výměnu téměř za vás. Vy musíte udělat jen tři snadné kroky. A zde jsou:

Krok 1: Najděte čudlík, kterým uvolníte pásek od těla náramku. Je hned vedle těla náramku, ze spodní strany, je téměř součástí pásku a není vidět na první pohled, ale když se na to místo zaměříte, brzy čudlík najdete. Ve skutečnosti je to krytka.

Výměna pásku
Výměna pásku

Krok 2: Opatrně vyjměte krytku, kterou v prvním kroku našli. A pak už jen uvolněte pásek od těla náramku.

Krok 3: Vezměte nový pásek, který chcete dát místo toho původního a nasaďte jej, vraťte krytku zpět, respektive nasaďte novou krytku dodanou k pásku (záleží na pořizovaném modelu pásku a na obchodě, který je dodavatelem.

Výměna pásku
Výměna pásku

Každý Band má jiný pásek

Pokud máte koupený Huawei Band 3 a chcete vyměnit pásek, musíte ty náhradní kupovat zase jen pro Band 3. pásek vyšších verzí totiž není s Band 3 kompatibilní. Proto při nákupu vždycky pečlivě pohlídejte, že berete pásek pro Huawei Band 3!


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/gearbest-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.