3 nastavení notifikací zpráv na Amazfit GTS – zvládnete je i vy!

0

Pořídili jste si Amazfit GTS a teď marně hledáte, jak se dají nastavit, přečíst nebo vymazat notifikace zpráv? Tak nepodléhejte panice, ukážeme vím, jak snadné to je a jak to zvládnete i vy, aby i vám nové Amazfit GTS sloužily co nejlépe!

Jak umožnit příjem notifikací zpráv na Amazfit GTS?

Pokud chcete, aby vaše nové Amazfit GTS mohly přijímat notifikace z vašeho smartphonu, je nutné v aplikaci povolit „upozornění aplikací“, případně „oznámení aplikací“. Během nastavování mějte hodinky i mobil vedle sebe. Nastavit můžete notifikace SMS, hovorů, chatovacích aplikací, ale i jakékoliv další aplikace, například YouTube nebo Instagramu.

Amazfit GTS
Amazfit GTS
  • pro iOS zařízení je nutné spárovat hodinky s mobilem přes Amazfit App
  • pro Android zařízení použijete stejnou aplikaci, ale musíte ji nechat běžet na pozadí (u Apple je to automatická vlastnost, kdežto Android nepoužívané aplikace opravdu vypíná). Tím zahrnete Amazfit App do seznamu automaticky spouštěných aplikací, čímž si zajistíte, že telefon odešle každou notifikaci, kterou sám získá.

Jak si pročíst notifikace zpráv na Amazfit GTS?

1. Jakmile notifikace na hodinky přijde, displej se automaticky rozsvítí a notifikaci na chvilku zobrazí.

2. Notifikace se ukládají v paměti hodinek a můžete si je kdykoli prohlédnout v knihovně notifikací, kdy se konkrétní zpráva otevře poté, co na ni ťuknete prstem.

Amazfit GTS
Amazfit GTS

Jak vymazávat notifikace zpráv na Amazfit GTS?

S mazáním notifikací si hlavu dělat nemusíte, smaže se každá, kterou si otevřete a pročtete. Pokud ale chcete notifikaci smazat bez toho, abyste ji otevřeli, stačí ji popotáhnout doleva, objeví se odpadkový koš a na něj jen ťuknete, například podobně jako v emailových aplikacích na mobilu.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/kasa-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/aliexpress-com

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.