10 tipů jak vypadat na pláži co nejlépe (II)

0

Patříte k ženám, které se na pláži necítí zrovna nejlépe, protože máte kila navíc, celulitidu, povrchové žilky, nesouměrná ňadra nebo jakoukoliv jinou fyziologickou „nedostatečnost“? Tak máte v podstatě dvě možnosti, co s tím udělat, abyste na pláži vypadala skvěle a také se skvěle cítila. První možností je srovnat se se svým tělem a nic si z jeho nedostatků nedělat, protože dokonalost těla není životní nutností. Druhou možností je najít takové vybavení, triky a styl, který vám pomůže nedostatky zamaskovat nebo od nich odvést pozornost. Nejlépe uděláte, když oba postupy zkombinujete. A jak najít takové vybavení, triky a styl, který vám pomůže nedostatky zamaskovat nebo od nich odvést pozornost? Zde je dalších pět tipů, jak to udělat!

6. Postoj a držení těla

Ano, tak prostá věc, jako je postoj nebo držení těla. To totiž dokáže ubrat nebo přidat i několik kilogramů, samozřejmě jen opticky. Jenže právě optický efekt je to, o co vám na pláži nejvíce jde, no ne?

10 tipů jak vypadat na pláži co nejlépe
10 tipů jak vypadat na pláži co nejlépe

Takže si pamatujte, že zaoblená ramena a povolené svaly, to jde vždy ruku v ruce s vyčnívajícím břichem. Boky sice postojem nevtáhnete, ale můžete se třeba u baru stavět tak, abyste byla k jeho stěně byla diagonálně, tedy nikdy v plné šíři pro pohled přicházejících a kolemjdoucích.

Pokud jste útlejší spíše při pohledu z boku, zaměřte svůj postoj tak, abyste směrem k lidem, kteří vás zajímají, byla natočena více boky. Jen pozor na ústřel zad. Jestli jste ale jako přesýpací hodiny, takže do prostoru trochu trčí bříško, stavte ke všem čelem, abyste právě tvar přesýpacích hodin více zdůraznili.

7. Jídlo a pití

Ne, jídlo a pití neovlivní to, jak na pláži vypadáte. Ale pokud se budete procházet a jíst u toho meloun, budete vypadat lépe než s hamburgerem. Dále je nutné se při pobytu na dovolené vyhnout pokrmům, které způsobují nadýmání. Jinak budete chodit po pláži a připadat si jako vzducholoď.

Také zapomeňte na bublinkové pití, způsobuje podobný efekt jako fazole, hrách, zelí nebo vejce. Navíc se sladkým pitím nedokážete dobře zasytit z pohledu žízně a budete chtít stále další a další skleničku, což povede jen k výsledku, že z dovolené budete odjíždět ještě objemnější, než jste byla, než jste se na dovolenou vypravila.

10 tipů jak vypadat na pláži co nejlépe
10 tipů jak vypadat na pláži co nejlépe

8. Ručník

Chcete vypadat drobněji a štíhleji? Vždy si s sebou berte jen velké ručníky. Když na nich budete ležet, budete vypadat mnohem lépe, než kdybyste byla na malém ručníku, ze kterého vám bude všechno trčet.

Velký ručník může být z outdoorového mikrovlákna, takže snadno srolovatelný do drobné ruličky, lehoučký a také rychle schnoucí. Nevezme moc prostoru ve vaší plážové tašce a ani jej nebudete muset na pokoji pracně dosoušet. Některé ručníky lze použít i jako dekorativní přehozy přes plavky.

9. Správná obuv

I chodidla by měla vypadat dobře, proto jim dopřejme klínové sandály, když chceme, aby vypadala štíhleji. To stejné platí pro žabky, které mohou nohu ve výsledku zeštíhlit. Jestli však máte chodidla velmi úzká, spolehněte se na sandály s pruhy, nejlépe se zdobením. Tím se dojem chodidel zvětší.

Velkou péči věnujte i nehtům a celkově pedikúře, na pláži totiž budete chodidla vystavovat neustále. Neudržované nehty, zaschlá kůže a popraskané paty, to je něco, co nespravíte ani nejkrásnějšími žabkami a plavkami na světě.

10 tipů jak vypadat na pláži co nejlépe
10 tipů jak vypadat na pláži co nejlépe

10. Natrénujte si focení

Trénujte plážové focení, ať už selfie nebo s kamarádkou, s přítelem, s rodinou. A zjistěte, který úhel záběru a v jaké pozici vám nejvíce sluší. Do podobné pozice ze stejného úhlu se pak snažte napasovat na každou fotku.Vvždy se stavte tak, abyste neměli nohy příliš rozkročené, to dělá dojem širší siluety. Bradu nakloňte tak, aby byla buď hodně nahoru a nedělala stín, nebo aby fotoaparát na vás mířil více seshora, takže se skryje případná brada číslo dvě.

A je to.


Kupóny

www.kuponovnik.cz/obchod/bonatex-cz
www.kuponovnik.cz/obchod/bata-cz

O autorovi

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.